Prasidėjo didžiausias geimerių festivalis Europoje „Gamescom“: „Dell“ toliau investuoja į žaidimų industriją
Šią savaitę vyksta kasmetinė žaidimų industrijos „Gamescom 2018“ paroda, kurios metu žaidimų entuziastams „Dell“ ir „Alienware“ taip pat pristatė savo naujienas, žyminčias tolesnes bendrovės investicijas į žaidimų kultūrą Europoje. Dešimtą kartą vykstantis kasmetinis renginys „Gamescom“ rugpjūčio 22–25 dienomis pavirsta pagrindine virtualių žaidimų aikštele Kelne, Vokietijoje.
Šiame didžiausiame Europos žaidimų festivalyje „Dell“ pristatė naujienas nuo e. sporto platformos sportininkams iki atnaujintų „Alienware“ stacionarių ir nešiojamųjų kompiuterių, o „Dell“ žaidimų monitoriai pirmą kartą pristatyti kaip sukurti tiek pažengusiems, tiek mėgėjams žaidėjams.
„Šis žaidimų kultūros renginys suteikia mums galimybę kiekvieną vasarą atvykti į Europą ir pristatyti bent keletą mūsų karščiausių naujovių daugiau nei 350 tūkst. žaidimų entuziastų, – sako „Alienware“, „G series“ ir XPS produktų viceprezidentas ir generalinis direktorius Frank‘as Azor‘as. – Džiaugiamės, kad šiais metais išpildome jų lūkesčius, pristatydami tokias naujas technologijas visose mūsų „Alienware“ kompiuterių sistemose, nes jos suteikia dar aukštesnį konkurencingumą „žaidimo lauke“.“
Išaugęs „Dell“ žaidimų monitorių portfolio – visiškai nauji 24 ir 27 colių monitoriai
Su naujaisiais „G serijos“ monitoriais bendrovė išplečia savo monitorių pasiūlą ir pristato 24 colių 1080p ekraną su 144Hz atkūrimo dažniu ir 27 colių 1440p 155Hz ekraną. Prekyboje jie pasirodys rugpjūčio pabaigoje: 24 colių monitorius kainuos 320 dolerių, o 27 colių – 550 dolerių.
Šie nauji monitoriai sukurti remiantis pavasarį pristatyta pirmųjų „Dell G Series“ biudžetinių nešiojamųjų kompiuterių serija, skirta taupiems žaidimų gerbėjams. Modeliai „Dell G3“ ir „Dell G5“ turi skirtingų dydžių ekranus bei konfigūracijas.
„Alienware 15“ ir „Alienware 17“ nešiojamieji kompiuteriai žaidimams
„Alienware 15“ ir „Alienware 17“ galingi nešiojamieji kompiuteriai žaidimams dabar turės LED apšvietimą su daugiau nei 80 kvadrilijonų apšvietimo kombinacijų bei daugybe efektų ir režimų. Patobulinta „TactX“ klaviatūra ir „n-key“ funkcija taip pat suteiks galimybę padaryti daugiau nei 100 pagrindinių komandų, su kuriomis būtų galima atlikti maksimalius veiksmus per minutę. Tai yra vienintelė tokia 2,2 mm pagrindinių veiksmų nešiojamojo kompiuterio klaviatūra, suteikianti greitą klaviatūros atsaką. „Alienware“ modelio su 15 colių ekranu kaina prasidės nuo 1400 dolerių, o 17 colių modelis – nuo 1600 dolerių.
Kitos šių modelių specifikacinės galimybės apima iki 32 GB atmintį, palaiko iki trijų saugojimo diskų ir „6-core Intel i9 – 8950HK“ CPU. Vaizdo plokštę bus galima pasirinkti nuo „Radeon“ RX 570 arba GTX 1060, 1070 arba 1080 iš „Nvidia“.
„Alienware Aurora“ ir „Area 51“ atnaujinimai
Kalbant apie grafikos plokštes, tiek „Alienware“, tiek naujieji „Aurora“ ir „Area 51“ stacionarūs kompiuteriai galės palaikyti „Nvidia GeForce“ RTX 2070, 2080 ar 2080 Ti grafinius procesorius, kurie pasirodys išankstiniuose užsakymuose jau rugsėjo mėnesį. Naujoji „Aurora“ idealiai tinka virtualiosios realybės, 4K žaidimams ir net iki 12K žaidimų su aukščiausios klasės grafikos galimybėmis.
„Area 51“ taip pat atkeliauja su galimybe palaikyti „Intel 18-core i9“ lustą žmonėms, norintiems vienu metu žaisti ir palaikyti stream iš to paties įrenginio.
Pristatyta nemokamos platformos „Alienware Academy“ beta versija – e. sporto treniruotėms
„Gamescom“ metu buvo pristatyta ir laukta „Alienware Academy“ nemokama internetinės platformos beta versija. Tai internetinė treniruočių platforma, skirta konkurencingiems žaidėjams, norintiems plėsti savo įgūdžius ir žengti dar tvirčiau e. sporto turnyruose pasauliniu mastu. Ši platforma leidžia žaidėjams pasinaudoti išsamiais duomenimis paremtomis pamokomis, kurios gali padėti jiems išmokti įvairių gudrybių ir įgyti naujų įgūdžių, siekiant tapti e. sporto profesionalais.
Mokymų metu lyderiaujančios pasaulinės profesionalaus e. sporto organizacijos „Team Liquid“ ekspertai suteikia žaidėjams tokias technikas kaip „Tobii“ akių sekimo technologija. Naudojant šią technologiją, infraraudonieji jutikliai seka, kaip juda žaidėjo akys, ir leidžia žvilgsniu atlikti kai kurias valdymo funkcijas, pvz., nusitaikyti, pakeisti matymo kampą ir pan. Kitos ekspertų siūlomos technologijos ir galimybės sesijų metu – spalviniai duomenų žemėlapiai (angl. heatmaps), statistiniai duomenys, siekiant pagerinti žaidimo įgūdžius, ir kiti įrankiai. Visa tai padeda būsimiems profesionaliems e. sportininkams tobulinti įgūdžius, siekti tikslų, greitai mokytis iš savo klaidų virtualiai bei pamatuoti savo sugebėjimus visos bendruomenės mastu.
„Alienware“ komandų centras
CES 2018 parodos metu pavasarį „Alienware“ debiutavo su „Alienware Command Center“ programine įranga, leidžiančia vartotojams sukurti žaidimų profilius, kurie prisimins ne tik žaidimų, bet ir aparatinės įrangos bei priedų nustatymus: pavyzdžiui, aktyvavus norimą profilį, bus automatiškai modifikuojama grafika, paspartintas procesorius, pakeičiamos spalvos bet kurioje iš 13 siūlomų apšvietimo zonų klaviatūroje bei kompiuterio elementuose, suteikiant galimybę rinktis iš 16,8 milijono spalvų ir t. t.
„Gamescom“ metu kūrėjai atskleidė, kad vartotojams jau prieinama „Alienware Command Center“ įranga dabar nemokamai bus įtraukta į visus išorinius „Alienware“ įrenginius ir galės būti naudojama bet kurioje kompiuterio sistemoje, nepriklausomai nuo prekės ženklo.
Parodos „Gamescom“ metu, 8 salėje, „Windows“ žaidimų zonoje, „Dell“ ir „Alienware“ pristatinės naujus „Alienware“ ir „Dell“ žaidimų produktus Europos regionui.
„Gamescom“ – didžiulis žaidimų entuziastų renginys, kasmet vykstantis Europoje nuo 2009-ųjų ir sutraukiantis daugiau nei 300 tūkst. dalyvių kasmet.