Naujasis „MatePad“ serijos planšetinis kompiuteris: kokias naujoves siūlo?

Nuolat modernius ir išmanius produktus pristatanti technologijų gamintoja „Huawei“ po pertraukos praneša apie naujienas planšetinių kompiuterių vartotojams. Šį kartą kompanija sugrįžo prie daugelio vartotojų simpatijas jau pelniusios „MatePad“ serijos. Naujasis įrenginys leidžia vartotojams puikiai išnaudoti produktyvumą ir kūrybiškumą užtikrinančias prietaiso savybes, todėl vienodai pravers tiek dirbant, tiek mokantis.

„Nuo pirmosios „Huawei“ planšetės pasirodymo praėjo daugiau nei 10 metų, o kompanija ir toliau išlieka viena iš planšetinių kompiuterių rinkos lyderių. Šiuolaikinis žmogus yra neatsiejamas nuo naujausiųjų technologijų, kurios padeda įvairiose gyvenimiškose situacijose. Todėl planšetinis kompiuteris yra visuotinai naudojamas įrenginys, kuris sulaukia vis didesnio vartotojų dėmesio. Atsižvelgiant į augančią rinkos paklausą „Huawei“ pristato naujos kartos „MatePad“ planšetinį kompiuterį, kuris puikiai įsilieja į modernių prietaisų šeimą“, – teigia Urtė Eidžiūnaitė, „Huawei“ produktų mokymų vadovė Lietuvoje.

Universalus ir kompaktiškas

Planšetinio kompiuterio kompaktiškumas šiuolaikiniame gyvenime yra itin svarbus, nes mokomės, dirbame ir poilsiaujame nuolatos, o kasdienybės tempas neleidžia atsikvėpti. Vis daugiau žmonių namus paverčia ne vien poilsio, bet ir darbo vieta, todėl planšetinio kompiuterio mobilumas tampa itin svarbus.

„Planšetinis kompiuteris „MatePad“ yra plonas (7,35 mm) ir lengvas, nes sveria tik 450 g, todėl jį labai patogu nešiotis. Nepaisant minimalistinių išmatavimų, prietaisas išlieka naudingas ir atliepia svarbiausias išmaniųjų įrenginių funkcijas. „MatePad“ planšetė naudojama kartu su nešiojama ir išmania magnetine klaviatūra, kuri lengvai prisitvirtina ir leidžia šį įrenginį naudoti tiesiog kaip nešiojamąjį kompiuterį“, – sako U. Eidžiūnaitė.

Efektyviai veikia

Planšetinių kompiuterių populiarėjimo augimas aiškinamas tuo, jog šie prietaisai derina dvi svarbias savybes. Šie prietaisai yra galingi ir siūlo ne vieną išmanią savybę, padedančią atlikti svarbiausias užduotis bei išlieka kompaktiški ir patogūs naudotis.

„Naujoji „MatePad“ planšetė veikia vienodai efektyviai net ir didžiausių apkrovų metu. Galingas ir modernus planšetinio kompiuterio „Kirin” procesorius su „Mali G51“ grafikos apdorojimo lustu ir 4 GB RAM atmintimi užtikrina, jog naudojant šį prietaisą užmiršite, ką reiškia stringančios ar lėtai veikiančios programos. Išmanų naudojimąsi užtikrins ir 64 GB siekianti planšetinio kompiuterio vidinė atmintis, todėl galėsite įsirašyti daugybę vaizdo žaidimų, vaizdo turinio ar programų“, – nurodo U. Eidžiūnaitė.

Išmanus ekranas

Visi žinome apie kokybiško ekrano svarbą – tai reikšminga ne tik dėl galimybės mėgautis aukštos kokybės vaizdo turiniu, bet ir mūsų sveikatos. Kiekvienas įrenginys skleidžia mėlyną šviesą, kuri vargina ir sekina akis, todėl turi neigiamų pasekmių mūsų regėjimui. Tad kaip su šia kliūtimi tvarkosi naujasis „Huawei“ prietaisas?

„Planšetinis kompiuteris „MatePad“ turi dvigubą „TÜV Rheinland“ sertifikatą, kuris patikina, jog šio planšetinio kompiuterio skleidžiama mėlyna šviesa yra nuslopinta ir palengvina krūvį akims. Be to, 10,4 colių planšetės ekranas palaiko 16,7 mln. spalvų vaizdavimą, todėl rodomi vaizdai bus ryškūs ir sodrūs. Planšetės „FullView“ siūlo rinkoje pirmaujantį ekrano ir korpuso dalies santykį, siekiantį net 84 proc., todėl su šia planšete pasinersite į išmanias naudojimosi patirtis bei patogiai skaitysite el. knygas, straipsnius bei žiūrėsite mėgstamus filmus ar serialus“, – teigia U. Eidžiūnaitė.

Sumanūs sprendimai

Siekiant sukurti efektyvesnį ir pažangesnį naudojimąsi šia planšete, technologijų gamintojai įdiegė ne vieną pažangų sprendimą. Vienas jų – tai išmanusis rašiklis.

„Planšetinis kompiuteris „MatePad“ turi suderinamą išmanųjį rašiklį, kuriuo labai patogu piešti ar rašyti ekrane, todėl mokantis arba dirbant galite lengvai ranka pasižymėti jums reikalingą informaciją, tekste ar dokumente greitai atlikti korekcijas. Planšetė išlaiko minimalų vėlavimą tarp mūsų piešimo ir vaizdo perteikimo ekrane, todėl rašymas ar piešimas planšetėje išlieka malonus ir spartus. Be to, šį prietaisą prie išmaniojo telefono ar kompiuterio prijungsite vos vienu paspaudimu, o „Multi-Window“ funkcija leis atsidaryti iki 4 skirtingų programų langų vienu metu“, – išskiria U. Eidžiūnaitė.