Redroad V17 apžvalga – dulkių siurblys, visiškai atitinkantis šiuolaikinio pasaulio dvasią

Dar neseniai, norėdamos palaikyti tvarką namuose, šeimininkės turėdavo judėti su šluota vienoje rankoje, o kitoje – su šiukšliadėže. Vargu ar bent vieną žmogų džiugino tokios reguliarios procedūros. Laimei laikas nestovi vietoje, o žmonijos technologinės galimybės nuolat auga. Pažanga neaplenkė nė vienos esamos pramonės šakos. Savaeigiai automobiliai tapo realybe, raketos nutaikomos į kitas Saulės sistemos planetas, o rankinis dulkių siurblys Redroad V17 savo ruožtu pasiruošęs padėti pasirūpinti namų komfortu. Modelis pastebimai pranoksta konkurentus gausesniu funkcionalumu, naujoviškomis technologijomis ir daugybe funkcijų.

Gausi komplektacija


„Redroad“ prekės ženklas yra palyginti jaunas ir buvo įkurtas 2017 m. „Redroad V17“ modelis yra vienas iš naujausių kompanijos gaminių. Dulkių siurblys parduodamas su geru priedų rinkiniu. Komplekte yra ilginamasis vamzdelis, pasukama alkūnė, lanksti žarna, pagrindinis antgalis su turbo šepečiu, plyšio antgalis, du dulkių purkštukai, baldų antgalis su voleliu, taip pat sieninis laikiklis, maitinimo adapteris, išimama baterija ir naudojimo instrukcija.
Prietaiso konstrukcijos pagrindą sudaro pistoleto formos rankena ir cilindrinis blokas su cikloniniu filtru. Viršutinėje dalyje sumontuotas blokelis su dviem žiediniais HEPA filtrais. Medžiagų kokybė abejonių nekelia. Techniškai viskas atlikta tvarkingai: nėra jokių atsikišimų ir girgždėjimų. Antgaliai lengvai įdedami ir patikimai pritvirtinami, mygtukai veikai sklandžiai.

Pagrindinis antgalis yra sudėtingas mechanizmas su pavara ir lanksčiu kabliu. Jame įtaisyti du ritinėliai, besisukantys skirtingomis kryptimis. Priekyje yra minkšta danga su trumpu sluoksniu, o galinis padengtas ilgais dirbtinio pluošto šereliais. Tokia konstrukcija pašalina siūlų ir plaukų vyniojimo tikimybę ir tuo pat metu efektyviai susidoroja su mažomis dulkių dalelėmis.

Iš pažiūros sudėtinga sistema išardoma daug greičiau nei daugelis panašių modelių. Dangtelis atsidaro vienu paspaudimu, o abu volelius lengva nuimti valymui ir taip pat lengva įdėti atgal. Jums tereikia sutaikyti griovelius ir užspausti šoninį dangtelį atgal.

Redroad V17 šepetys turi foninį apšvietimą: diodų grupė apšviečia priekinę sritį išilgai eigos kelio ir leidžia geriau išvalyti šiukšles, nes jos visada matomos. Grindų šepetys skirtas naudoti su ilginamuoju vamzdžiu. Čiužinių ir sofos užvalkalų valymui numatytas kitas šepetys – su vienu voleliu ir eilėmis kietų ilgų šerių. Vartotojo vadove jis pavadintas priedu, valyti naminių gyvūnėlių plaukus.

Plyšio antgalis, leidžiantis pašalinti dulkes iš sunkiai pasiekiamų vietų, tokių kaip kampai ir grindjuostės, taip pat turi foninį apšvietimą. Jis pagamintas iš skaidraus plastiko ir šviečia visas, nukreipdamas ryškų šviesos spindulį į priekį. Labai patogus sprendimas. Visi priedai gali būti sujungti per lankstų gofruotą vamzdelį, kad būtų galima valdyti dviem rankomis. Yra keletas papildomų šepetėlių. Vienas leidžia efektyviai pašalinti dulkes nuo lentynų, kitas – kombinuotas antgalis su ištraukiamu antgaliu.

Prietaiso darbas
Prietaisas aprūpintas varikliu, kurio nominali galia yra 450 W, o vakuuminio siurbimo galia siekia 26 500 Pa. Variklis sukasi iki 120 000 aps./min. dažniu. Šlapias valymas nepalaikomas. Pranešime spaudai bendrovė nurodo, kad dulkių siurblys sulaiko 99,97% vos 0,1 mikrono dulkių. Techniškai to negalima patikrinti, tačiau pagal pojūčius galime patvirtinti, kad „Redroad V17“ iš tiesų parodė puikius rezultatus. Jis taip pat gerai pašalina šiukšles, kaip geriausi konkurentų sprendimai, kurių kaina yra daug didesnė.

Redroad V17 naudoja patentuotą Mandala 5.0 sistemą, kuri sumažina triukšmą iki 65 dB. Valdymo blokas leidžia nustatyti tris galios lygius, o esant žemiausiam iš jų dulkių siurblio varikliuko triukšmas minimalus ir nesukelia diskomforto. Darbo režimų perjungimas atliekamas apvaliu mygtuku, esančiu po spalvotu ekranu.Šiukšlių rinktuvo tūris 600 ml. Valymui naudojamas paprastas mechanizmas – tereikia paspausti mygtuką, kad atlaisvintumėte atverčiamą dangtelį.

Dvigubas HEPA filtravimas
Rūpinimasis savo sveikata visuomenėje per pastaruosius metus tapo augančia tendencija, kuri labai paveikė mus namuose supančių technologijų galimybes ir ypatybes.

Sutikite, anksčiau minėta šluota su samteliu negalėjo tinkamai apsaugoti žmogaus net nuo pakilusių dulkių. Tačiau Redroad V17 dulkių siurblys gali pasigirti dviguba HEPA filtravimo sistema, kurioje naudojami didelio našumo filtrai, kurių pagrindinis tikslas yra pašalinti iš oro smulkias daleles. Pirmasis filtras sukurtas specialiai žmonėms, kurie jautrūs oro kokybei. Antrasis skirtas pašalinti nemalonius kvapus iš išeinančio oro, o tai tapo įmanoma įgyvendinti naudojant aktyvintąją anglį.Tokio požiūrio rezultatas džiugina – dėl filtrų gebėjimo sulaikyti mažas akiai nematomas dulkių daleles (iki 0,1 mikrono), dulkių siurblio išleidimo angoje gauname švarų orą, taip sumažinant neigiamą taršos poveikį sveikatai.

Efektyvus paviršiaus valymas


Remiantis objektyviais duomenimis galima teigti, kad apžvalgos herojaus valymo efektyvumas yra 4 kartus didesnis, palyginti su įprastais rankiniais dulkių siurbliais. Šį rodiklį „Redroad“ kūrėjams pavyko pasiekti panaudojus šepečius su dvigubu voleliu, besisukančius vienas prieš kitą.

Be to inžinieriai pasiekė įspūdingą 155 AW siurbimo galią naudodami funkcionalų 450 W variklį, užtikrinantį 26 500 Pa vakuuminę siurbimo galią. Tokia jėga leidžia susiurbti beveik viską nuo didelių nešvarumų iki giliai įsišaknijusių dulkių ar gyvūnų plaukų, jau nekalbant apie minėtas smulkias dulkių daleles, kurių dažnai tiesiog nematome, tačiau jaučiame.
Dvigubų ritinėlių sistemos dėka sutaupoma ne tik akumuliatoriaus įkrovos, bet ir laiko bei pastangų, kurių prireiks bemaž dvigubai mažiau.

Beje, neįprastą V formos antrojo šepetėlio dizainą taip pat galima išskirti kaip ne iš karto pastebimą dulkių siurblio ypatybę. Tai ne šiaip dizainerio išradimas, bet dar vienas paprastas ir tuo pačiu genialus – platūs šukų dantukai leidžia voleliui išsivalyti savaime.

360° antgalio sukimasis
Tai viena praktiškiausių naujovių tarp rankinių dulkių siurblių. Dėl specialaus žarnos adapterio galinė dulkių siurblio dalis su šepečiais ir įsiurbimo anga gali pasisukti 360°, kas leidžia patekti į labiausiai nepasiekiamas vietas. Dabar gal net nedera jas vadinti sunkiai pasiekiamomis, nes dėl unikalaus Redroad V17 dizaino tokais vietas galima pasieti pavydėtinai lengvai!

Ilgas veikimas
Dulkių siurblio baterijos veikimo laikas išties įspūdingas, lyginatn su konkurentais. Ekologiniu režimu jis gali būti naudojamas 60 minučių, o tai yra daugiau nei pakankamai keletui vidutinio dviejų kambarių buto valymui. Žinoma, pasirinkus kiuts režimus, ypač Turbo, darbo trukmė pastebimai krenta. Baterija yra nuimama, o vieno lengvo paspaudimo dėka ją gali išimti net trapi mergina.

Redroad V17 ekrane, be informacijos apie darbo režimą, rodomas baterijos energijos lygis procentais.

Iki 100% įrenginys įkraunamas maždaug per tris valandas. Išimama baterija yra 2500 mAh talpos.

Laikiklis komplekte
Gamintojas pasirūpino ir patogiu prietaiso saugojimu. Sieninis laikiklis yra netikėtai sudėtingos struktūros. Jame gali būti pakabintas ne tik pats dulkių siurblys, bet ir visi antgaliai bei atsarginė baterija. Nors surinktas toks komplektas atrodo savotiškai, nekyla klausimų dėl funkcionalumo ir patogumo.

Išvados
Redroad pavyko sukurti gerą dulkių siurblį. Patogūs šviečiantys šepečiai, paprasta valymo sistema ir kruopštus valymas tikrai pradžiugins būsimus savininkus. Taip pat gausite 360° laipsnių besisukantį antgalį, itin efektyvų HEPA filtą, galingą siurbimą, unikalią šepečių konstrukciją, užtikrinančią puikų valymą, pakankamą autonomiją, patogų valdymą ir patikimą konstrukciją.


Oficiali svetainė: https://redroad.cc
Prekės nuoroda: https://pigu.lt/lt/buitine-technika-ir-elektronika/namu-technika/dulkiu-siurbliai-sluotos/belaidis-dulkiu-siurblys-redroad-v17?id=49115759