Pašalinantis antrinę taršą, dulkių siurblys Redroad V17 išpučia chirurgiškai švarų orą

Tarp veiksnių renkantis dulkių siurblį, atrodo, kad išpučiamas oras niekada nešauna į galvą kaip galimos grėsmės namų higienai ir asmens sveikatai faktorius.

Redroad V17 turi 12 kūgių cikloninę dulkių atskyrimo sistemą. Bet jis veikia kitaip nei filtras. Kaip rodo pavadinimas, kūgiuose susiformuoja mini ciklonai, sukuriantys stiprias išcentrines jėgas, kurios atskiria atliekas nuo oro ir išmeta jas į dulkių indą.

Centrifugavimo sistema yra tik vienas iš penkių Redroad V17 Mantolo 3.0 filtravimo sistemos etapų. Prieš 12 kūgių yra cikloninis atskyrimas ir 304 nerūdijančio plieno filtras, o po to H12 HEPA ir H13 HEPA su aktyvuota medžio anglimi. Sistema gali filtruoti įvairaus dydžio atliekas – nuo ​​vaisių žievelių, dulkių erkučių iki smulkiausių dalelių.

H12 HEPA įtaisytas prie variklio įleidimo angos, apsaugodamas jį nuo dulkių ir prailgindamas tarnavimo laiką. Tuo tarpu išleidimo anga su H13 HEPA didelio paviršiaus aktyvuota medžio anglimi gali sulaikyti 99,97% smulkių dalelių, net 0,1 mikrono dydžio, iš išpučiamo oro.

Toksiškos dujos, dulkių erkės, pelėsiai, žiedadulkės, pleiskanos… šis belaidis dulkių siurblys juos visus sulaiko ir atiduoda chirurgiškai švarų orą.

Pasirinkite Redroad V17 ir atsisveikinkite su antrine vakuuminių siurblių išmetamo oro tarša.

Gamintojas siūlo 18€ nuolaidą dulkių siurbliui Redroad V17, kurią gausite pasinaudoję kodu FAST18GO. Galutinė kaina: 192.42 EUR. Akcija galioja nuo lapkričio 11 d. iki gruodžio 11 d.

Gamintojo puslapis: https://redroad.cc

Prekės nuoroda: https://bit.ly/31zVNfT