Dulkių siurblys – jo priežiūra ir kas dažnai pamirštama

Geriausias ir efektyviausias ginklas kovojant su dulkėmis yra dulkių siurblys. Šiuo metu rinkoje yra dulkių siurblių kiekvienam skoniui ir biudžetui, o dažnai daugelis galvoja, kad vienintelė kaina, kuri atsiranda įsigijus įrenginį, yra tik dulkių maišeliai, todėl renkasi dulkių siurblį su plastikine talpa arba vandens filtru. Nėra dulkėms maišelių – nėra problemų. Tačiau taip nėra.

Nepamirškite reguliariai keisti filtrų – variklio ir išmetimo filtrų. Kaip dažnai tai turėtų būti daroma, priklauso nuo įrenginio naudojimo dažnumo. Optimalus laikotarpis, kai be maišelių dulkių siurblių filtrus rekomenduojama keisti, yra kartą per šešis mėnesius. Kai kuriuose dulkių siurbliuose yra filtras, kurį galima plauti. Tokius filtrus reikia keisti dar rečiau, tačiau juos reikia kruopščiai nuplauti ir išdžiovinti.

Tačiau jei Jūsų širdį užkariavo dulkių siurblys su dulkių maišeliu, turėkite omenyje, kad pilno maišo nerekomenduojama per ilgai laikyti dulkių siurblyje, net jei įrenginys ir nenaudojamas dažnai. Maisto trupiniai, šunų plaukai ir kitos organinės medžiagos, patekusios į prietaisą, laikui bėgant pradės smirdėti. Dulkių siurblys su maišeliu turi būti ištuštinamas ne rečiau kaip kas 6-8 savaites.

Taip pat populiarūs dulkių siurbliai su vandens filtru. Jei naudojate tokį įrenginį, po kiekvieno naudojimo būtinai ištuštinkite indą, kad talpoje neliktų drėgmės, kuri neigiamai paveiktų variklį. Be to, bakterijos klesti drėgnoje aplinkoje, todėl talpykla gali skleisti nemalonų kvapą.

Po kiekvieno valymo nepamirškite išvalyti dulkių siurblio šepečio nuo plaukų, gyvūnų plaukų ir dulkių. Jei aplink šepečius apsivynios plaukai arba gyvūnų plaukai, pablogės siurbimo efektyvumas ir bendras valymo efektyvumas.

Dulkių siurblys yra puikus pagalbininkas kasdieniuose namų valymo darbuose, todėl taip pat turime skirti pastangų, laiko ir pinigų įrenginio priežiūrai, kad jis tarnautų ilgus metus. Taip pat mūsų internetinėje parduotuvėje galite išsirinkti ir įsigyti tinkamiausią dulkių siurblį.