Kokias paslaugas mums suteikia telefonų remontas?

Paslaugos, kurias gali suteikti telefonų remontas nėra vien tik taisymas. Visai nesvarbu, ar Jūsų mobilus telefonas „Samsung“, „Huawei“, „Apple“, „Sony“, „Xiaomi“ ar kitų firmų – kiekvienas jų gali būti taisomas. Baisu net pagalvoti, ar galėtume ištverti valandą ar kelias be mobilaus ryšio, todėl telefonų meistrai dirba profesionaliai bei operatyviai vien tam, kad Jūsų kasdienybė nenukentėtų nuo diskomforto, neturint mobiliojo telefono.

Nei vienas iš mūsų nėra apsaugotas nuo nemalonių atsitikimų, kai mobilus telefonas išslysta iš rankų, yra neapdairiai apliejamas arbata ar kava, tiesiog dūžta nukritęs ant kieto grindinio arba sugenda jo programinė įranga. Vieniems telefonų remontas gali būti minimalus ir teks pakeisti mažą detalę ar atlikti tam tikrą išvalymą, o kitiems gali prireikti ir didesnio remonto. Būsimi darbai bus įvertini po apžiūros.

Taigi kokias paslaugas galite gauti, jeigu Jums reikalingas bendrai vadinamas telefonų remontas? Kvalifikuoti ir profesionalūs meistrai https://techremontas.lt/kompiuteriu-remontas/ atlieka ne tik paprastus telefonų taisymo darbus.

  • Pas meistrus galite kreiptis, jeigu Jums bus reikalingas ekrano (LCD) arba liečiamojo paviršiaus (touch) taisymas, o gal ir keitimas. Taip pat šiais laikais aktualu ir ekranų stiklų keitimas. Ši paslauga taip pat priklauso telefono remonto darbams.
  • Remontas dažnai reikalingas ir po to, kai telefonas išslysta iš rankų arba krenta ant kieto paviršiaus, skyla, įdūžta ar įtrūksta.
  • Kaip jau buvo užsiminta, tenka meistrams šalinti ir skysčių padarytą žalą.
  • Jums gali prireikti motininių plokščių remonto, taisyti, sutrumpinti komponentus arba pakeisti SIM lizdus.
  • Dar viena iš aktualių paslaugų yra programinių įrangų perrašymas. Po šio atlikto darbo galėsite džiaugtis greičiau veikiančiu telefonu ir patogumu juo naudotis.
  • Taip pat profesionalūs meistrai gali atlikti išsamią Jūsų mobilaus telefono diagnostiką.
  • Kartais prireikia keisti krovimo lizdus ar kitas jungtis, tam tikras aparato vietas lituoti.
  • Nereikia pamiršti ir kasdien intensyviai naudojamų mikrofonų, ausinių bei kamerų. Jas gana dažnai gali taip pat prireikti keisti dėl tam tikrų gedimų ar įtrūkimų.
  • Klientai pageidauja keisti telefonų korpusus. Jums ši paslauga taip pat bus suteikta telefonų remonto vietoje.

Galbūt Jums reikalinga viena iš šių paslaugų? Nepabijokite atnešti meistrams telefono aparato, kad gedimai būtų įvertinti. Vos atsiradus mažam gedimui kreipkitės į profesionalą. Jeigu ignoruosime kilusius mobilaus telefono gedimus arba bandysime patys juos taisyti, tiksliai net nežinodami, nuo ko pradėti, tai galime ne tik neteisingai sutaisyti aparatą, bet ir dar labiau pakenkti savo telefonui. Taisyti išmaniuosius telefonus reikia atitinkamų žinių, specialios įrangos, įrankių bei tam skirtos kvalifikacijos. Profesionalūs meistrai savo atliktiems darbams gali suteikti garantiją. Pamirškite iškilusias problemas, susijusias su mobiliais telefonais. Juk šis aparatas yra vienareikšmiškai šių dienų būtinybė, neatsiejama kiekvienos kasdienybės dalis bei komforto garantas. Sunku būtų atprasti nebebendrauti telefonu su artimaisias ir draugais, tvarkyti reikalus vos kelių mygtukų paspaudimu telefonu, įamžinti renginį ar šventę, kuriame dalyvaujate, naudoti kamerą fiksuojant prisiminimus ar kasryt pabusti su telefonu veikiančiu žadintuvu arba nuolat matyti laikrodį ekrane. Todėl, prireikus telefonų remonto kreipkitės čia.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau