Ploniausias pasaulyje NFT sertifikuotas rankinis laikrodis įvertintas 440 tūkst. dolerių

Italų prekės ženklas Bulgari pristatė originalų aksesuarą – mechaninį laikrodį su rekordiškai plonu korpusu. Octo Finissimo Ultra pavadinta naujovė įdomi ne tik išskirtiniu laikrodžio mechanizmo dizainu, bet ir madingu NFT „pasu“, patvirtinančiu kiekvienos prekės autentiškumą.

Laikrodžio korpuso storis yra vos 1,88 mm. Jis pagamintas iš smėliasrove apdoroto titano, o korpuso nugarėlei panaudotas volframo karbidas, kuris taip pat sutinkamas pramoniniuose įrankiuosei. Dar vienas naujovės dizaino bruožas – didelis QR kodas priekiniame skydelyje. Jis nurodo NFT žymą, kuri veikia kaip kiekvieno laikrodžio „pasas“.


Skirtingai nuo tradicinės karūnėlės korpuso šone, naujienos konstrukcijoje naudojami ploni valdymo ratukai, skirti reguliuoti rodykles ir „įkrauti“ spyruoklę, kuri aktyvuoja mechanizmą. Deklaruojama debiutanto autonomija, esant pilnai įtemptai spyruoklei, siekia iki 50 valandų. Pirkėjams bus pasiūlytas ribotas Bulgari Octo Finissimo Ultra leidimas (tik 10 kopijų) už 440 000 USD kainą.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau