Elektrinių dviračių remontas. Ką reikia apie tai žinoti?

Elektriniai dviračiai kasmet tampa vis populiaresni. Populiarėjant elektriniams dviračiams, daugėja ir žmonių, kuriems reikia juos remontuoti. Jei esate vienas iš tokių žmonių, nesijaudinkite! Šis straipsnis jums padės. Jame aptarsime dažniausiai pasitaikančias problemas, su kuriomis susiduria elektrinių dviračių savininkai, ir pateiksime patarimų, kaip jas išspręsti. Taip pat pakalbėsime apie kai kuriuos įrankius, kurių prireiks norint patiems atlikti elektrinių dviračių remontą. Taigi, nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar patyręs dviratininkas, skaitykite toliau ir gaukite informacijos, kuri padės jums nustatyti ir išspręsti dažniausiai pasitaikančias problemas!

Dviratis neįsijungia

Jei elektrinis dviratis neįsijungia, pirmiausia turėtumėte patikrinti akumuliatorių. Įsitikinkite, kad akumuliatorius tinkamai įkrautas ir įdėtas į dviratį. Jei akumuliatorius yra tvarkingas, problema gali būti dviračio variklyje. Pabandykite iš naujo atkurti gamyklinius parametrus atjungdami ir vėl prijungdami akumuliatorių.

Dviratis nevažiuoja taip greitai, kaip anksčiau

Šią problemą gali sukelti keli dalykai. Pirma, įsitikinkite, kad akumuliatorius tinkamai įkrautas ir įdėtas į dviratį. Antra, patikrinkite, ar dviračio variklis nėra perkrautas. Taip gali atsitikti, jei per stipriai minate pedalus arba važiuojate į statų kalną. Jei variklis perkraunamas, jis automatiškai išsijungs, kad nebūtų sugadintas. Pabandykite lėčiau minti pedalus arba padarykite pertrauką, kad variklis atvėstų. Be to, patikrinkite padangų slėgį. Per mažai pripūstos padangos gali stipriai įtakoti važiavimo greitį ir kokybę.

Dviratis važiuoja netolygiai

Jei elektrinis dviratis važiuoja netolygiai, galite išbandyti keletą dalykų. Pirma, įsitikinkite, kad padangos tinkamai pripūstos. Antra, patikrinkite, ar tinkamai sutepta grandinė. Jei problema išlieka, gali tekti dviratį nuvežti kvalifikuotam technikui.

Įrankiai dviračių remontui

Jei esate naujokas elektrinių dviračių remonto srityje, yra keletas įrankių, kurių prireiks norint tinkamai atlikti darbus. Gerą įrankių rinkinį sudaro atsuktuvas, veržliaraktis ir replės. Taip pat reikės kelių atsarginių detalių, pavyzdžiui, naujų padangų, naujo akumuliatoriaus ir izoliacijos. Turėdami šiuos įrankius ir reikmenis, daugumą elektrinių dviračių remonto darbų galėsite pažiūrėję instrukcijas Youtube atlikti patys.

Kur remontuoti elektrinį dviratį Kaune?

Jei ieškote geros vietos, kur galėtumėte suremontuoti elektrinį dviratį, rekomenduojame šią dviračių taisyklą: 2ratai.lt