Kino teatras atkeliauja į namus: „Sony“ pristato naujuosius ryškiausius bei geriausiai skambančius „BRAVIA“ televizorius pagerinančius filmų žiūrėjimą namuose

Iš anksto užsisakykite pasirinkdami iš įvairių televizorių modelių, su pagerinta vaizdo, garso kokybe, ryškumu bei detalumu žiūrint tamsias scenas. Garsas sklindantis tiesiai iš ekrano dar geriau perteikia kino kūrėjų vizijas.

„Sony“ atnaujina „BRAVIA“ praturtinant namų kino patirtį. Populiarėjant transliacijos paslaugoms, vis dažniau renkamės filmus žiūrėti patogiai įsitaisius namuose. Platų „Sony“ gaminių asortimentą – skaitmenines kino kameras, monitorius ir ausines, plačiai naudoja filmų kūrėjai, todėl „Sony“ puikiai supranta kino pramonę ir kino bei turinio kūrėjų poreikius. Naujoji „BRAVIA“ dar labiau sustiprina kino tikroviškumą ir užtikrina puikią vaizdo ir garso kokybę, leidžiančią patirti unikalią kino patirtį namuose. Sujungdama televizorius, garso kolonėles ir kitas namų garso technologijas į bendrą „BRAVIA“ seriją, „Sony“ siekia, kad žiūrovai, aukštos vaizdo ir garso kokybės dėka, galėtų patirti tiksliai perteiktą režisieriaus viziją. Dėl suderintų „BRAVIA“ televizorių ir „BRAVIA Theatre“ namų garso produktų funkcijų ir dizaino vartotojams lengviau pasirinkti ir derinti visą namų pramogų paketą, išskirtinei kino patirčiai.

Papildant „BRAVIA“ seriją, „Sony“ išleidžia kelis 3 serijos televizorių modelius. Serijos flagmanas „BRAVIA 9“ gali pasiekti aukštą apšvietą, gilias tamsias spalvas, puikų kontrastą bei nuostabias natūralias spalvas. Taip pat, „BRAVIA Theatre“ garso produktai gali būti lengvai prijungti prie televizoriaus, taip dar labiau papildant filmų žiūrėjimo namuose patirtį.

„Pasinaudojant dešimtmečius skaičiuojančia patirtimi kino industrijoje tiek iš technologijų, tiek iš filmų kūrimo pusės, „Sony“ turi unikalią galimybę sukurti vartotojams pritaikytą „BRAVIA“ televizoriams ir „BRAVIA Theather“ garso technologijas.“ – pasakojo Yoshihiro Ono, „Sony“ vartotojų pramogų skyriaus vadovas. „Džiaugiamės pristatę naujuosius „BRAVIA“ televizorių ir „BRAVIA Theatre“ namų garso produktus, pilnus naujų ir įdomių funkcijų, leidžiančių dar labiau mėgautis filmais namuose“ – pridėjo Yoshihiro Ono.

Kino teatras atkeliauja į namus

Žiūrėkite filmus taip, kaip jų kūrėjai norėjo, kad juos matytumėte

„BRAVIA“ televizoriai sumaniai optimizuoja spalvas, kontrastą bei ryškumą namų sąlygoms, taip pasiekiant kino teatro lygio vaizdą. Tai leidžia perteikti vaizdus taip, kaip tai įsivaizdavo filmų kūrėjai. „BRAVIA 9“ naudoja galinio apšvietimo reguliaciją, kad pasiektų dar ryškesnes spalvas. Vaizdai atrodo dar unikaliau juos žiūrint teisingai apšviestame ekrane. Taip pat tai leidžia pastebėti net ir smulkiausias autorių sugalvotas detales, ypač naudojant „Studio Calibrated“ rėžimą, kuris buvo sukurtas suderinus jį su populiariausiomis transliacijos programomis.

Optimali vaizdų kokybė filmų peržiūrai namie

  • XR“ procesorius1 – „Sony XR“ procesorius dabar turi scenų atpažinimo sistemą, kuri atpažįsta ir analizuoja vaizdo medžiagą, taip sureguliuodama vaizdą didžiausiam realistiškumui pasiekti, taip kaip to norėjo filmo kūrėjai.
  • XR Backlight Master Drive“2 – galinio apšvietimo technologija naudojama „Sony“ profesionalių filmų kūrėjų naudoja vietinio pritemdymo algoritmą, kuris tiksliai kontroliuoja tūkstančius LED šviesos diodų, taip išlaikant autentišką kontrastą išsaugant detales šešėliuose sudėtingose scenose.

325% daugiau pritemdymo zonų nei 2023 X95L modelyje

  • Aukšta didžiausia luminiscencija3 – įsivaizduokite ryškiai saulės apšviestą, snieguotą kalno viršūnę. Su didžiausiu iki šiol pasiektu apšvietimu, šie šviesūs televizoriai puikiai atkartoja natūralų kraštovaizdį, išlaikant detales net ir esant stipriam apšvietimui.

Iki 50% ryškesnis apšvietimas nei 2023 X95L modelyje

  • X-Anti Reflection“ bei „X-Wide Angle“4 – naudojant „X-Anti Reflection“ vaizdai matomi aiškiau su mažiau atspindžio bei blizgesio, atsirandančio dėl saulės ar lempų apšvietimo. „X-Wide Angle“ vaizdus išlaiko ryškius ne tik centre, bet ir kraštuose.

Optimali garso kokybė filmams namie

  • Acoustic Multi-Audio+”5 – naujosios „BRAVIA 9” televizorių technologijos “Acoustic Multi-Audio+” bei „Frame Tweeter” sukuria apgaubiantį kinematografinį garsą. Šiuo būdu kiekvienas garsas ateina iš jam skirtos vietos.
  • Voice Zoom 36“ – derinant „BRAVIA Theatre“ garso produktus bei suderinamus „BRAVIA“ televizorius, „Sony” naujoji „Voice Zoom 3“ technologija atpažįsta dialogus naudojant dirbtinio intelekto algoritmą ir padidina ar sumažina garsą, tam kad net ir tylus pokalbis būtų girdimas garsiai ir aiškiai.7
  • Akustinio garso sinchronizavimas – ši technologija sinchronizuoja jūsų jau turimą garso sistemą, pvz. centrinę kolonėlę, su televizoriumi, taip tiksliai suderinant matomą vaizdą su garsu, taip kaip kino teatre. Kino salėse garsiakalbiai yra tiesiai už ekrano, kuris turi daugybę mažyčių skylių, taigi garsas ateina iš priekio ir yra girdimas iš teisingos pozicijos. Derinant „BRAVIA“ televizorius bei „BRAVIA Theatre“ produktus, akustinio garso sinchronizavimo funkcija sulieja televizoriaus bei centrinio garsiakalbio garsą, atkartojant aukščiau aprašytą kino teatruose naudojamą technologiją, kurios pagalba garsas girdimas lyg iš ekrano.

„Voice Zoom 3“ bei „BRAVIA Theatre“ garso produktų, prijungtų prie „BRAVIA“ nustatymai gali būti reguliuojami naudojant naują „BRAVIA Connect“ (anksčiau vadintą „Home Entertainment Connect“) programėlę, taip nerodant nustatymų televizoriuje žiūrint filmą.

Daugybė būtų atkurti kūrėjų vizijas namie

„BRAVIA“ kartu su „Studio Calibrated“ technologijomis namuose atkuria kūrėjų vizijas. Prie jau naudojamų „Netflix“ „Adaptive Calibrated Mode“ bei „Sony Pictures Core“ (prieš tai vadintu „BRAVIA Core“) „Calibrated Mode“, „Prime Video Calibrated Mode“ yra dar viena technologija leidžianti mėgautis aukščiausia video kokybe, kuri yra sukalibruota filmams, serialams ar netgi sporto renginiams.

„BRAVIA“ televizoriai bei „BRAVIA Theatre“ garso produktai yra suderinami su „IMAX Enhanced“ bei buvo sertifikuoti „IMAX“ bei „DTS“, taip patvirtinant, jog atitinka aukštus standartus, reikalingus geriausiai „IMAX“ kokybei pasiekti naudojant „Sony Pictures Core“ bei žiūrint „Disney+”8 filmus. Taip pat, „Sony Pictures Core“ leidžia žiūrėti serialus iš „Crunchyroll“9 – anime serialų transliacijos platformos, kuri pasiekiama su transliacijų paketu.10

„BRAVIA“ palaiko „Dolby Vision“ bei „Dolby Atmos“ taip išgaunant ne tik aukščiausią vaizdo bei ir garso kokybę žiūrint vaizdo įrašus naudojantis „Disney+”, “Prime Video”, “Netflix” ar kitomis transliacijos platformomis.

  • Amazon Prime Video“ – „Prime Video” visuomet diegiame naujoves savo klientų labui, o su „Sony” „Studio Calibrated” režimu siūlome patobulintą pramogų transliavimo būdą pasirinktuose „Sony” televizoriuose”, – sakė „Prime Video” technologijų viceprezidentas BA Winston. „Šia funkcija veikia su visais „Prime Video” didžiulės aukščiausios kokybės filmų kolekcijos filmais, įskaitant „Amazon MGM Studios Originals”, licencijuotus filmus ir serialus bei tiesiogines sporto transliacijas, todėl mūsų bendri „Sony” ir „Prime Video” klientai turės galimybę mėgautis turiniu taip, kaip kūrėjai norėjo – tiesiogiai „Prime Video” programėlėje.”
  • IMAX“ – „Džiaugiamės galėdami žiūrovams sukurti unikalias kino patirtis namie su „Sony“ „IMAX Enhanced“ sertifikuotais „BRAVIA“ televizoriais bei „BRAVIA Theatre“ garso produktais“ – sakė „IMAX“ translaicijų bei vartotojų skyriaus vyresnysis viceprezidentas bei generalinis direktorius Vikram Arumilli. “IMAX Enhanced“ yra sukurtas norint teisingai perteikti filmų kūrėjų vizijas. Naujasis „Sony“ produktų asortimentas dar labiau išplečia žiūrovų galimybes patirti „IMAX“ žiūrint klasikinius filmus“.
  • Dolby“ – „Dolby“ tikslas – pateikti istorijas“, sakė Mahesh Balakrishnan – „Dolby“ laboratorijų, vartotojų pramogų skyriaus viceprezidentas. „Su „Dolby Vision“ bei „Dolby Atmos“, kūrėjai turi dar daugiau įrankių auditorijai perteikti savo istorijas. Kartu su „Sony“ inžinerija bei „Dolby“ inovacijomis, žiūrovai gali mėgautis kinematografinėmis „Dolby“ patirtimis savo mėgiamuose „Sony“ „BRAVIA“ bei „BRAVIA Theatre“ įrenginiuose“.

Aplinkosauga

„Sony“ užsibrėžė aplinkosaugos planą pavadinimu „Road to Zero“, kuriuo siekia iki 2050 pasiekti nulinį poveikį aplinkai vykdant verslą bei kuriant produktus. „BRAVIA“ bei „BRAVIA Theatre“ taip pat prisideda prie šio plano suteikiant geriausią vaizdo ir garso kokybę, panaudojant aukštos kokybės dizainą, tačiau tuo mačiu metu mažinant poveikį aplinkai.

Sumažintas energijos naudojimas

„BRAVIA 9” ir „BRAVIA 7” naudoja „Sony” patentuotą signalų apdorojimą, kad maksimaliai išnaudotų įrenginio savybes, automatiškai optimizuotų ryškumą kiekvienai scenai, tuo pačiu užtikrindami didelį ryškumą ir mažas energijos sąnaudas. Be to, dar labiau patobulintas „Eco Dashboard”, leidžiantis vienu metu lengvai nustatyti ir valdyti įvairius „BRAVIA“ energijos taupymo nustatymus. Taip pat galite patikrinti sunaudojamos energijos kiekį ir patarimus, kaip taupyti energiją.11

Sumažinta naujo plastiko gamyba

Siekdama mažinti poveikį aplinkai, „Sony” dirba su įvairiais gaminio gyvavimo ciklo aspektais, pvz., mažina naujo plastiko naudojimą, didina transportavimo efektyvumą ir peržiūri energijos suvartojimą naudojimo metu.

Nuo medžiagų kūrimo iki išorės dizaino – BRAVIA pavyko gerokai padidinti perdirbtų medžiagų naudojimą, išlaikant aukštos kokybės apdailą. SORPLAS™12 , „Sony” sukurtas perdirbtas plastikas, naudojamas galiniam dangteliui13, kuris turi didžiausią televizoriaus paviršiaus plotą, o maždaug 65 %14 viso panaudoto plastiko sudaro perdirbtos medžiagos. Kompaktiškas, įkraunamas nuotolinio valdymo pultelis „Eco Remote” taip pat pagamintas iš maždaug 79,7 % perdirbto plastiko.15

Pasiekiamumas

„Sony“ siekia prisidėti prie integruotos visuomenės, kuriant produktus, pasiekiamus įvairių poreikių žmonėms. „BRAVIA“ ir „BRAVIA Theatre“ produktai yra sukurti atsižvelgiant į įvairius žmonių poreikius, tam kad visi galėtų mėgautis kinu, nepriklausomai nuo amžiaus ar negalios.

Spalvų inversija leidžia apversti spalvų ryškumą taip, kad šviesios sritys taptų tamsios, o tamsios – šviesios. Šią funkciją galima įjungti arba išjungti pagal poreikį. Jei tekstą lengviau skaityti, kai fonas yra tamsios arba ryškios spalvos, naudodami spalvų inversiją galite pakeisti fono spalvą.

Balso komandomis galima valdyti BRAVIA televizorių, pvz., įjungti ir išjungti maitinimą ir reguliuoti garsumą. BRAVIA televizoriuose taip pat yra sparčiųjų komandų, kuriomis galima greitai ir lengvai įjungti ir išjungti prieinamumo funkcijas, todėl ir tie, kuriems jų reikia, ir tie, kuriems jų nereikia, gali be streso naudotis tuo pačiu televizoriumi.

Laiko keitimo funkcija

Dabar galite pristabdyti tiesioginę TV transliaciją, kai tik to prireikia, pavyzdžiui, norėdami atidaryti duris ar pakelti telefono ragelį, paspausdami pristabdymo mygtuką ant nuotolinio valdymo pulto. Vėl paspaudę pauzę, transliaciją iškart paleisite iš naujo.

1 „BRAVIA 9, 8 ir 7” serijos televizoriuose

2 „BRAVIA 9 ir 7” serijos televizoriuose

3 „BRAVIA 9“ serijos televizoriuose

4 „BRAVIA 9“ serijos televizoriuose

5 „BRAVIA 9“ serijos televizoriuose

6 „BRAVIA 9, 8, 7“ serijos televizoriuose

7 Pasiekiama su plauojamu išlėisti programinės įrangos atnaujinimu

8 „IMAX Enhanced“ bus pasiekiamas „Disney+” po programinės įrangos atnaujinimo.

9 Pasiekima po programinės įrangos atnaujinimo

10 Dėl “Sony Pictures Core” naudojimosi sąlygų, apsilankykite https://www.sony.co.uk/electronics/bravia-core.

11 Vaizdas paveikslėlyje gali skirtis priklausomai nuo modelio. Energijos suvartojimas yra numanomas ir gali skirtis nuo realaus suvartojimo.

12 SORPLAS: Sustainable Oriented Recycled Plastic

13 Kai kuriuose “BRAVIA 8 ir 9” modeliuose, SORPLAS gali būti nenaudojamas, priklausomai nuo gamybos datos

14 Priklausomai nuo dydžio

15 Priklausomai nuo gamybos datos, kai kurios dalys gali būti nepagamintos iš SORPLAS plastiko.