10 populiariausių PlayStation 5 konsolių žaidimų

PlayStation 5 žaidimų konsolė šiuo metu yra viena geriausių rinkoje, todėl nusprendę įsigyti tokį prietaisą, daugelis atsižvelgia būtent į šį modelį. Visgi, tuo pačiu jis yra vienas naujausių, todėl kyla klausimų, ar nepritrūks įtraukiančių žaidimų. Tačiau dėl šio aspekto nerimauti tikrai nereikėtų – tai puikiai įrodo žemiau pateikiami populiariausi šios konsolės žaidimai. Jie gali būti įdomūs ir tiems, kurie tokią įrangą jau yra įsigiję.

FIFA 23

Tai – vienas geriausių šiuo metu rinkoje esančių sporto žaidimų, kuris turėtų patikti futbolo entuziastams. Teigiama, kad šiame leidime žaidėjai ir animacijos atrodo itin tikroviškai, o žaidimas yra sklandesnis ir autentiškesnis nei bet kada anksčiau – tuo labai greitai įsitikinsite patys.

Gran Turismo 7

Šis žaidimas patiks lenktynių aistruoliams – apjungiant žaidimo patobulinimus su šios konsolės galimybėmis, pavyko išgauti labai realistiškas patirtis. Galėsite pajausti kiekvieną kelio nelygumą, ūžesį už kampo ir pavarų perjungimą. Jūsų laukia dar daugiau įtraukiančio turinio ir kvapą gniaužiančių lenktynių trasų.

Mortal Kombat 11 Ultimate

Mortal Kombat yra laikomas kovinių žaidimų žanro karaliumi, o ši jo versija dar labiau įtvirtina tokias pozicijas. Šiurpūs, tačiau labai realistiški vaizdai skatina ieškoti naujų būdų, kaip pribaigti priešininkus – pasitelkus 4K dinaminę raišką, patobulintas vizualizacijas ir sklandesnį įkėlimą, kūrėjams pavyko užtikrinti  įspūdingas patirtis.

Resident Evil Village

Šis tęsinys yra labiau orientuotas į veiksmą nei jo pirmtakas, tačiau vis vien galite tikėtis įspūdingų siaubo elementų, kurie šį žaidimą paverčia vienu geriausių šiame žanre. Patirtis dar labiau sustiprina 3D garso išpildymas ir įtampą padidinantis bendras garso dizainas.

Roblox

Robloksas skiriasi nuo kitų šiame sąraše esančių žaidimų – tai speciali platforma, kuri suteikia galimybę kurti savus žaidimo pasaulius ar prisijungti prie kitų. Tačiau toks lavinantis užsiėmimas taip pat yra prieinamas tiems, kurie naudoja PS5 konsolę.

Returnal

Tai dar vienas unikalus žaidimas, kurį kas kartą pradėsite žaisti nuo tos pačios vietos. Visgi, jeigu žaidimą išjungsite ar jį pralaimėsite, būsite perkelti į naujus pasaulius. Akivaizdu, kad intrigos čia tikrai netrūks – tuo labiau, kad žaidimas yra sukurtas taip, kad pilnai atskleistų konsolės garso ir pultelio privalumus.

God of War Ragnarok

Šis žaidimas turėtų būti pažįstamas tiems, kurie žaidė „God of War“, tačiau prie viso jo aštrumo ir žiaurumo prijungiamas emocingas pasakojimas, kuris bendram naratyvui suteikia daugiau subtilumo. Dažnai teigiama, kad šiuo metu tai yra vienas geriausių atvirojo pasaulio žaidimų.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

Šis žaidimas patiks tiems, kurie nori pasijausti ypatingų galių turinčiais herojais ir perimti Niujorko priežiūrą. Jis yra itin tikslus, našus ir puikiai tinkantis visos šeimos nuotykiams.

Horizon Forbidden West

Ieškantiems atviro pasaulio, pasakojimais pagrįsto nuotykio, šis žaidimas turėtų palikti puikų įspūdį. Jis suteiks galimybę susipažinti su robotais dinozaurais, kuriuos teks stebėti, tirti ir strategiškai įveikti. Nuobodu tikrai nebus!

Sackboy: A Big Adventure

Tai – žaismingas, visai šeimai puikiai tinkantis žaidimas. Įsikūnijus į pagrindinį herojų, jame reikės išgelbėti pasaulį nuo piktadario. Nors tokia istorija skamba pakankamai banaliai, galite būti tikri – kūrėjai pasiūlys ne vieną staigmeną, kuri bus įdomi ne tik vaikams, bet ir Jums patiems. Akivaizdu, kad su šia žaidimų konsole įdomių užsiėmimų nepritrūks nepriklausomai nuo to, kokiems žanrams teikiate pirmenybę – tuo labiau, kad šis sąrašas tikrai nėra baigtinis. Jei nuspręsite įsigyti šią įrangą ar jai skirtus žaidimus, tai galėsite padaryti užsukę į Pigu.lt el. parduotuvę.