100 colių „Hisense Starlight S1“ lazerinis televizorius kainuos 2780 USD

Dar viena Hisense naujiena tapo lazerinis televizorius Starlight S1. Įrenginys turi 100 colių įstrižainės ekraną, galingą garso sistemą ir pažymėtas IMAX Enhanced sertifikatu, patvirtinančiu jo atitikimą aukštiems vaizdo standartams.

Starlight S1 veikimo principas yra 3840×2160 pikselių raiškos vaizdo projektavimas ant specialios plokštės su anti-glare danga naudojant itin trumpo nuotolio lazerinį projektorių. Tarp naujojo gaminio savybių gamintojas išskiria 99% DCI-P3 spalvų gamos aprėptį, automatinį ryškumo lygio reguliavimą ir žalingos mėlynos šviesos nebuvimą, taip pat mažas energijos sąnaudas.

Starlight S1 palaiko Dolby Atmos ir DTS įtraukiantį erdvinį garsą. Lazerinio TV garsiakalbių sistemą sudaro 60 vatų žemųjų dažnių garsiakalbis ir pora 15 vatų priekinių garsiakalbių. Prijungti signalo šaltinį galima per du HDMI prievadus, Ethernet ir pora USB. Televizoriaus aparatinėje platformoje taip pat yra 3 GB RAM, 128 GB atminties, „Wi-Fi 6“ modulis ir NFC lustas.

„Hisense Starlight S1“ Kinijoje pradėtas pardavinėti už 2780 USD kainą. Kol kas nėra informacijos apie naujo produkto išleidimą į pasaulinę rinką.