4 naudingos mobiliosios programėlės keliaujantiems

Šiandien išmanūs telefonai ir kita kompiuterinė įranga yra neatsiejama gyvenimo dalis. Išmaniaisiais įrenginiais naudojamės kasdien rašydami, skambindami, naršydami internete ir pan. Be viso to, šiuolaikinės technologijos ir platus mobiliųjų programėlių pasirinkimas gali palengvinti ne tik kasdienes įvairias užduotis, bet ir pasiruošimą kelionei bei pačios kelionės metu. Tad šiame straipsnyje pasidalinsime keliomis naudingomis mobiliosiomis programėlėmis, kurios pravers planuojant atostogas.

1. PackPoint

Ši mobilioji programėlė pagal Jūsų atostogų kryptį, kelionės tipą ir trukmę gali sudaryti būtiniausių daiktų ir drabužių sąrašą. Tai itin patogu kiekvienam norinčiam sklandžiai ir organizuotai susikrauti lagaminą. PackPoint programėlė taip pat yra puiki tiems, kurie mėgsta viską daryti paskutinę minutę. Sudarytą sąrašą galima koreguoti pagal asmeninius poreikius, t. y., kai kuriuos rekomenduojamus daiktus ištrinti, o reikiamus pridėti. Tokiu būdu ne tik greičiau susikrausite lagaminą, bet ir išvengsite nereikalingų daiktų jame.

2. XE Currency

XE Currency mobilioji programėlė yra naudinga tiems, kurie planuoja atostogauti tose užsienio šalyse, kuriose skiriasi valiutos. Atsisiuntę šią programėlę, galėsite greitai konvertuoti skirtingas valiutų sumas. Tokiu būdu lengviau valdysite savo išlaidas atostogų metu. Ši aplikacija konvertuoja visas pasaulio valiutas ir veikia net neprisijungus prie interneto, o jos duomenys atnaujinami realiu laiku. Tad galite būti tikri, kad duomenys yra tikslūs.

3. Splitwise

Keliaujant kartu su artimaisiais ar draugais, dažnai tenka dalintis išlaidomis. Dėl to gali itin praversti pinigų planavimo aplikacija Splitwise. Šioje programėlėje galima įrašyti sumą ir pasirinkti, kas ją apmokėjo ir kiek žmonių turi pasidalinti šią sąskaitą. Atostogų pabaigoje matysite tikslią sumą, kas, kam ir kiek yra skolingas. Tad neabejotinai sutaupysite laiko, nes nereikės sudarinėti sąrašo ir naudotis skaičiuotuvu, kad žinotumėte, kas ir kiek yra skolingas.

4. Maps.me

Jeigu planuojate vykti į, pavyzdžiui, Tenerifę, ir norite išsinuomoti automobilį, kad pamatytumėte kuo daugiau, atsisiųskite Maps.me aplikaciją. Šiai mobiliai programėlei nėra reikalingas interneto ryšys, todėl visus norimus objektus pasieksite net ir neturėdami interneto ryšio. Atsisiuntus aplikaciją, reikia papildomai atsisiųsti tam tikros šalies ar regiono žemėlapius. Maršrutus galima sudaryti keliais skirtingais būdais – automobiliu, dviračiu ar pėsčiomis.

Tai bene vienos populiariausių programėlių, kurios gali palengvinti Jūsų keliones. Svarbiausia žinoti savo atostogų kryptį. Jeigu tokios neturite ir dar tik galvojate apie poilsines ar pažintines atostogas, siūlome kreiptis į patikimą kelionių agentūrą. Įsigiję patinkantį kelionės pasiūlymą, galėsite pradėti ruoštis atostogoms ir atsisiųsti visas aukščiau išvardintas programėles. Tad nedelskite ir jau dabar įsigykite svajonių atostogas paspaudę ant šios nuorodos: https://labaspasauli.lt/.