5 nemokamos programėlės anglų kalbos mokymuisi

Beveik kiekvienas žmogus gali papasakoti istoriją apie tai, kaip pradėjo mokytis kalbos ir jam nepasisekė pasiekti užsibrėžto tikslo. Pirmas patarimas, kurį duoda mokytojai, yra nuolat praktikuoti. Tačiau lankyti kursus reikia laiko, kurio kartais tiesiog nėra. Nepaisant to jūs galite atsisiųsti programėlę ir kasdien mokytis žodžių, lavinti tarimą ir įsiminti taisykles. Atrinkome paslaugas įvairiems anglų kalbos mokėjimo lygiams, kurios padės treniruotis savarankiškai.

Pradinio lygio programėlės


Lingualeo


Nemokama paslauga, kurios metu personažas Leo pasitiks jus ir pasiūlys išlaikyti kalbos testą, o tada žaisti lavinamuosius žaidimus. Galite žiūrėti juokingus vaizdo įrašus su subtitrais, klausytis dainų ir analizuoti tekstą, išmokti taisyklių ir išplėsti savo žodyną. Programėlė paklaus apie jūsų pomėgius ir amžių, kad galėtų parinkti atitinkamą turinį. Už atliktas užduotis gausite taškų ir pamaitinsite liūtą.

Duolingo


Programa, kurioje galite gerai išsiaiškinti žodžių tarimą. Duolingo rasite pratimų skaitymui ir žodinei kalbai suprasti, taip pat išmoksite gramatikos taisyklių ir žodžių. Mokymosi proceso metu gausite patarimų dėl rašybos ir žodžių vartojimo. Programėlė turi galimybę pasirinkti pamokų trukmę nuo 5 iki 20 minučių per dieną. Galite mokytis nemokamai.

Puzzle English


Šioje anglų kalbos programėlėje galima nustatyti kalbos mokymosi tikslą – saviugda, darbas, studijos, turizmas. Kurso medžiaga tinka tiek vidutinio, tiek aukštesnio lygio. Tarp užduočių yra daug vaizdo ir garso įrašų, išversite žinomų filmų ar dainų fragmentus. Užduotis galite atlikti nemokamai.

Memrise


Paslauga-treniruoklis, skirtas mokytis žodžių ir išplėsti žodyną. Be tradicinių žodyno įsiminimo būdų, galite naudoti asociatyvias nuotraukas. Taip pat yra puiki „Explore“ funkcija, kuri leidžia nukreipus fotoaparatą į bet kurį objektą, pamatyti žodžio vertimą. Programėle galite naudotis nemokamai.