Nuo verslo iki namų vartotojų įrenginių patobulinimų – „Dell“ naujienos CES parodoje

Kasmetinėje technologijų parodoje „Consumer Electronics Show“ (CES) „Dell“ pristatė naujuosius patobulintus „Latitude“, „XPS“ ir „Inspiron“ kompiuterių modelius verslo bei namų vartotojams ir supažindino su programinės įrangos atnaujinimais.

Pasikeitęs darbo kompiuteris – naujas „Latitude 7400 2-in-1“ modelis

Naujasis „Latitude 7400 2-in-1“ užtikrina šiuolaikinio žmogaus poreikius – spartų, mobilų ir efektyvų darbą su kompiuteriu. Naujasis modelis pasižymi „šeštuoju jausmu“, leidžiančiu užfiksuoti prisiartinantį vartotoją ir pasiruošti darbui dar iki to momento, kai vartotojas prisiliečia prie jo. Tai pirmas pasaulyje kompiuteris, naudojantis priartėjimo daviklį su technologijos „Intel® Context Sensing“ palaikymu.

Modelis sveria vos 1,36 kg, tačiau dėl kompaktiškumo nebuvo paaukotas produktyvumas, baterijos darbo laikas, komunikacinės galimybės, jungtys ar IT funkcijos. Remiantis preliminariais bandymais, „Latitude“ užtikrina ilgiausią baterijos darbo laiką savo klasėje: naujasis modelis skirtas autonominiam darbui iki 24 valandų, tuo tarpu „Dell ExpressCharge“ leidžia įkrauti akumuliatorių iki 80 proc. lygio vos per vieną valandą.

Taip pat modelyje įdiegta „ExpressSign-in“ funkcija, aptinkanti šalia esantį vartotoją, pažadinanti sistemą ir skenuojanti vartotojo veidą, naudodama „Windows Hello“ technologiją. Kai tik darbas nutraukiamas, kompiuteris gali identifikuoti, kad vartotojas paliko savo darbo vietą, o sistema blokuojama – tai ne tik pailgina įrenginio darbo laiką, bet ir užtikrina saugumą.

CES 2019 parodoje „Latitude 7400 2-in-1“ modelis pelnė inovacijų apdovanojimą.

Naujojo „XPS 13“ debiutas

Tiek tarp vartotojų, tiek tarp profesionalų populiarus „XPS 13“ modelis CES parodoje taip pat pelnė apdovanojimą už savo inovacinius sprendimus ir išlieka vienu galingiausių 33 cm įstrižainės nešiojamųjų kompiuterių savo klasėje.

Nuo šiol „XPS 13“ modelis turės viršuje įmontuotą WEB kamerą ir bus prieinamas naujos matinės spalvos. Įrenginyje įdiegta mažiausia 2,25 mm įstrižainės HD WEB kamera suderinta su itin ploną rėmelį turinčiu „InfinityEdge“ ekranu. Ji perkelta į viršutinę ekrano dalį, siekiant užtikrinti geresnę vaizdo kokybę.

„XPS 13“ taip pat tapo pirmuoju „Dell“ asortimente nešiojamuoju kompiuteriu, kuris palaiko technologiją „Dolby Vision®“, užtikrinančią iki 40 kartų ryškesnes spalvas ir spalvinius akcentus, o juoda spalva yra 10 kartų tamsesnė nei įprasta. Taip pasiekiamas gyvas ir realistiškas vaizdas. Taip pat šis modelis tampa dar spartesnis, įdiegus 8-tos kartos keturių branduolių „Intel® Core™“ procesorių.

Patobulintas „Inspiron 7000 2-in-1“ dizaino funkcionalumas

Naujasis „Inspiron 7000 2-in-1“ su 33 cm ir 35,56 cm ekranais turi naujausius 8-tos kartos „Intel Core“ procesorius, iš aliuminio pagamintus aukštos klasės korpusus, siaurus rėmelius. Taip pat tvirtinimas ekrano šarnyro srityje leido įmontuoti specialaus rašiklio „Active Pen“ laikiklį. Rašiklis lengvai fiksuojamas savo vietoje, o kai nešiojamojo kompiuterio ekranas užverstas, jis patikimai lieka viduje. Naujoje klaviatūroje įjungimo mygtukas susietas su pirštų atspaudų skaitytuvu, o tai leido pirmą kartą šio modelio istorijoje įdiegti skaičių klaviatūrą.

Naujasis „Inspiron 7000 2-in-1“ naudoja „Adaptive Thermal“ technologiją, reguliuojančią produktyvumo lygį, priklausomai nuo to, kaip kompiuterį laiko vartotojas. Nešiojamasis kompiuteris mažiau kaista, kai laikomas ant kelių, tačiau kai tik padedamas ant stalo, kompiuteris pradeda veikti maksimalia sparta ir produktyvumo lygis padidinamas.

Naujieji „Dell“ produktai prekyboje pasirodys šių metų balandžio mėnesį.