Monitoriaus „Dell P2419HC“ apžvalga

„Dell P2419HC“ yra modernus, darbui sukurtas monitorius, kuris už maždaug 210€ kainą siūlo 24 colių IPS matricą su plačiu žiūrėjimo kampu, išbandytą ir patikimą 1920×1080 skiriamąją gebą ir itin plonus rėmelius. Atnaujintoje „Dell P“ monitorių serijoje yra alternatyvių dydžių, jei šios apžvalgos herojaus 23.8 colių įstrižainė Jūsų atveju nėra ideali. Pastaruoju atveju galite pasirinkti 21.5 , 23 arba 27 colių modelį. Visos keturios modifikacijos pasižymi ta pačia 1080p raiška ir praktiškai identiškomis specifikacijomis, tik didžiausia matrica žada geresnį maksimalų ryškumą – iki 300 cd/m².

Išvaizda

Stilingas monitorius išsiskiria kelių milimetrų storio rėmeliais viršuje ir šonuose, suteikiančiais madingą berėmę išvaizdą, o juodos ir pilkos spalvos schemos naudojimas suteikia paprastą, bet tvarkingą išorę. To dėka prietaisas yra bene mažiausias savo klasėje, todėl ant stalo užims minimaliai vietos.

54 cm x 17cm x 36cm matmenys iš tikrųjų yra labai kuklūs 24 colių monitoriui, o erdvės taupymas nepakenkia lankstumui. „Dell P2419HC“ stovas siūlo -5 ° / + 25 ° pakreipimą, galimybę pasukti iki 180 ° ir aukščio reguliavimą 130 mm ribose, taip pat galimybę pereiti į portreto režimą. Šių galimybių dėka labai paprasta rasti tinkamą ekrano padėties tašką, o kabeliams nukreipti vertikalioje konstrukcijoje yra pakankamo dydžio anga. Jei jums reikia didesnio universalumo, stovas lengvai atjungiamas, kad būtų pakeistas standartiniu 100 mm VESA laikikliu. Stovas pritvirtinimas prie skydelio be įrankių ir trunka vos kelias sekundes.

Naudoti darbo vietoje monitorių patogu ir dėl to, kad „Dell“ išilgai apatinio dešiniojo krašto įtaisė naudingus penkis fizinius mygtukus, pasižyminčius laisva ir aiškiai juntama eiga.

Naršymas ekrane rodomuose meniu yra paprastas, be to yra galimybė pačiam sukurti sparčiąsias nuorodas į dažniausiai naudojamus nustatymus. Ekrane matomų meniu piktogramų ir mygtukų padėtis tiksliai sutampa, todėl nereikia spėlioti kurį iš pastarųjų pavyko užčiuopti.

Specifikacijos ir jungtys

„Dell P2419HC“ surinkimo kokybė nepriekaištinga. Šis modelis siūlo didžiąją dalį esminių dalykų, įskaitant itin plačius 178° žiūrėjimo kampus abiejose kryptyse, matinę dangą ir 250cd/m² ryškumą, kurio dėka vaizdas gerai matomas net ryškiai apšviestame biure, o įprasta Full HD (1920×1080, 60 Hz) skiriamoji geba yra tinkama tokio dydžio ekranui. Gamintojas nedeklaruoja jokių drąsių spalvų aprėpčių, o standartinis 8ms (spartus – 5ms) atsako laikas yra daugiau nei pakankamai bet kokiems darbams.

Komunikacijos galimybių gamintojas savo kūriniui taip pat nepagailėjo. Maitinimo šaltinis yra integruotas, tai reiškia, kad nėra išorinės dėžutės, o žemyn nukreiptų išėjimų rinkinį sudaro HDMI, „DisplayPort 1.2“ (įvesties ir išvesties) ir moderni jungtis USB-C. Šios jungtys užtikrina suderinamumą su visais naujausiais kompiuteriais. Gale taip pat įtaisyti du USB 2.0 prievadai, o monitoriaus kairėje pusėje rasite dvi USB 3.0 jungtis, kurias bus lengviau pasiekti.

Kai kuriems naudotojams gali pritrūkti garso, nes P2419H neturi nei integruotų garsiakalbių, nei ausinių lizdo. „Dell“ siūlo atskirai įsigyti kolonėles. Tai gali būti laikoma trūkumu, priklauso nuo numatomo naudojimo scenarijaus, tačiau prieš rinkdamiesi modelį tokius dalykus turėtumėte išsiaiškinti.

„Dell P2419HC“ spalvų atkūrimo tikslumas yra geresnis nei vidutinis šios kainų kategorijoje. Ryškumas, juoda spalva ir kontrasto santykis atitinka lūkesčius, o viso to derinys lemia išoriškai akiai iš tikrųjų malonų vaizdą. Prie to pridėjus puikius žiūrėjimo kampus ir matinę dangą, sumažinančią atspindžius, gauname visapusišką monitorių.

Energijos suvartojimas taip pat yra dar vienas svarbus biuro įrangos aspektas. Pasirinkus „Dell P2419HC“ nereikia dėl to nerimauti, nes prietaisas įprastomis sąlygomis vartoja vos 18W ir turi „ENERGY STAR“ sertifikatą.

Išvados

„Dell P2419HC“ iš karto sužavi moderniu ir estetišku dizainu su itin plonais rėmeliais. Nebrangus monitorius siūlo 1080p skiriamąją gebą, tvirtą ir kokybišką konstrukciją, kompaktišką ir universalų stovą, kuris užtikrina aukščio, pasukimo ir pakreipimo reguliavimą, kraštovaizdžio ir portreto režimus.

IPS matrica savo ruožtu užtikrina padorų ryškumą, gerą spalvų tikslumą ir itin plačius žiūrėjimo kampus visomis kryptimis. Todėl „Dell P2419HC“ galima vadinti patikimu Full HD monitoriumi, garantuojančiu patogų darbą bet kokiose sąlygose. Kaip trūkumą galima paminėti tik tai, kad kam gali pritrūkti garsiakalbių arba garso išvesties, bet tai išsprendžiama priedų pagalba.

88%
Rekomenduojame

Geras monitorius

  • Dizainas
  • Naudojimo patogumas
  • Ekranas
  • Jungčių komplektas
  • Kaina