Geriausi televizoriai ir kita vaizdo technika 2018-2019

Kaip ir kiekvienais metais, Ekspertų vaizdo ir garso asociacija (EISA), vienijanti 53 specializuotus leidinius ir 25 šalių, nelaukdama metų pabaigos, paskelbė, jų manymu, geriausius įrenginius įvairiose kategorijose, tarp jų fotografijos, garso, mobiliųjų įrenginių ir vaizdo technikos.

Geriausia monitorių inovacija 2018-2019: „Sharp Aquos LV-70X500E“

8K nėra ateitis – tai jau čia. Su 7680x4320px ekranu (16 kartų didesnė nei Full HD raiška) šis 70-ies colių LCD monitorius, sukurtas matricų gamintojo „Sharp“, siūlo dar neseniai buvusias neįtikėtinomis galimybes. Keturi iš jo aštuonių HDMI įėjimų naudojami lygiagrečiai, kad būtų pristatytas 8K vaizdo signalas, taip pat yra du USB prievadai, palaikantys 8K vaizdą. Tačiau nereikia laukti tokio turinio – „LV-70X500E“ turi galingą raiškos didinimo iki 8K technologiją ir Full Array vietinį užtemdymą, skirtą didelio kontrasto ir didelės raiškos UHD HDR vaizdo įrašų kolekcijos atkūrimui. Tai nuostabus „Sharp“ pasiūlymas, skelbiantis naujos eros aušrą, žinoma, nepigiai – jo kaina 11 199 €.

Geriausias televizorius su dirbtiniu intelektu 2018-2019: „LG 65SK9500“

Apdovanojimą komisija televizoriui „LG 65SK9500“ paskyrė už išskirtinį LCD televizoriaus vaizdą, išgaunamą pritaikant inovatyvias technologijas „LG Nano Cell“, „Full Array Local Dimming“ ir α7 (Alpha7) procesorių, taip pat „ThinQ“ su įdiegtu „Google“ padėjėju, valdomu balsu. Su firmine „ThinQ“ technologija žmonės gali valdyti televizorių, lengvai prisijungti prie kitų namuose esančių išmaniųjų įrenginių, keisti vaizdo nustatymus ir ieškoti norimo turinio. Televizoriuje įdiegta pažangi balso atpažinimo technologija, paremta natūraliu kalbos apdorojimu, užtikrina patogų valdymą balsu, kuris nuolat tobulėja gilaus mokymosi (angl. deep learning) technologijos dėka. LG televizoriai su „Google Assistant“ programa ir dirbtiniu intelektu tampa išmaniųjų namų valdymo centrais, kurie leidžia atlikti skirtingas užduotis, ieškoti reikiamos informacijos ar valdyti kitus išmaniuosius namų įrenginius.

Labiausiai vertas pirkti OLED televizorius 2018-2019: „Philips 55OLED803“

„Philips“ sujungia naujausią 2018 metų OLED matricą su vaizdo procesoriumi P5, kad tikrai sužavėtų šio 55 colių modelio nuostabiais rezultatais, tačiau vis tiek pasiūlė viliojančią kainą – apie 2600 €. Šis UHD OLED televizorius leidžia mėgautis standartiniu dinaminio diapazono turiniu artimu HDR kokybei per „Philips“ naujausias inovacijas „Perfect Natural Reality“. Tuo tarpu jo sodrios, natūralios spalvos, gili juoda ir puikus judesio aštrumas, plius palaikymas naujausio HDR10+ standarto – taip pat daro jį puikiu pasirinkimu HDR turinio atkūrimui. Be to, „Philips“ unikali Ambilight technologija sukuria įspūdingą ekrano vaizdo papildymą, tuo tarpu galinga 50W garso sistema ir „Android TV“ su „Google“ asistentu papildo neįtikėtinai visapusišką televizorių.

Geriausias Premium LCD televizorius 2018-2019: „Samsung 65Q9FN“

Pirmas dalykas, kurį komisijos nariai pastebėjo „Samsung“ naujausiame QLED televizoriuje, yra puikus dizainas ir subtilios instaliavimo galimybės. Jo 65 colių UHD ekranas yra atlaisvintas nuo visų kabelių, išskyrus vieną, elegantišką ryšį su „One Connect Box“, kuriame patalpinta elektronika ir įėjimai. „Samsung Ambient“ režimu TV gali rodyti meno kūrinius, valdiklius ar nuotraukas laukimo režime, o „Smart Things“ technologija taip pat gali tapti protingos namų ekosistemos dalimi. Vaizdo kokybė yra daugiau nei įspūdinga, kai „65Q9FN“ naudoja „Full Array Local Dimming“ (FALD) technologiją, kurią sukuria „Samsung Q-Engine“ procesorius, todėl atsiranda įspūdingo grožio vaizdai. SDR ir HDR turinys, įskaitant HDR10, HDR10+ ir HLG, derinamas su itin plačia spalvų gama, dideliu ryškumu ir giliai juoda spalva.

Geriausias Premium OLED televizorius 2018-2019: „LG OLED65E8“

Televizorius EISA komisiją sužavėjo savo dirbtinio intelekto technologijų funkcionalumu bei vaizdo kokybe, sukurta pažangaus procesoriaus α9 (Alpha9). Pastarasis perteikia neįtikėtinai tikrovišką vaizdą, pasižymintį tikslumu, ryškiomis spalvomis ir gilumu. Palaikomas „Dolby Vision“ turinys iš diskų ir transliacijos platformų, o HDR10 vaizdą atkuria įspūdingas vaizdo apdorojimas. Be to, EISA žiuri komisija įvertino „Dolby Atmos“ garso sistemos kokybę – jos kolonėlių perteikiamas daugiakryptis garsas sukuria įtraukiančią audiovizualinę patirtį.

Geriausias televizorius namų kinui 2018-2019: „Philips 65OLED903“

Namų kino entuziastai reikalauja tikros kino teatro patirties, kuri dovanoja įtraukiančius vaizdus su dinamišku garsu, ir „Philips“ 65 colių OLED televizorius tai siūlo. Nauja, išskirtinė partnerystė su hi-fi specialistais iš „Bowers & Wilkins“ davė specialią įmontuotą garso sistemą su specialiomis „midbass“ ir „treble“ tvarkyklėmis izoliuotose kamerose, kuriuose gausu detalių ir gilių garso laukų. Galingas „Philips P5“ procesorius su nauju „Perfect Natural Reality“ vaizdo apdorojimu ir plačiu vartotojo kalibravimu užtikrina puikų UHD (ir padidintos SDR raiškos) HDR vaizdą su gilia juoda spalva, smulkiu šešėlio detalumu, išskirtiniu kontrastu ir plačia spalvų gama. Apskritai, 65OLED903 siūlo pirmaujantį savo klasėje veikimą, papildytą „Ambilight“ pagerinta atmosfera, kuri geriausiai tinka „Ultra HD Blu-ray“ ir transliaciniams šaltiniams.

Labiausiai vertas pirkti LCD televizorius 2018-2019: „TCL 55DC760“

Kinų TCL sukurtas vidutinės klasės 55 colių UHD televizorius siūlo natūralų ir visapusišką vaizdą, pridėdamas naują „Android 8.0“ operacinę sistemą su funkcijų rinkiniu, kuriame yra HDR atkūrimas ir integruotą dvikryptė JBL garso sistemą. Jo išplėstinė spalvų gamta praverčia atkuriant sporto, filmų ir žaidimų turinį, o platus matymo kampas padeda išlaikyti aukštą vaizdo kokybę žiūrint aštriu kampu. Naudotojo sąsajoje pateikiamos parinktys, kurių dėka galima pritaikyti vaizdą pagal jūsų asmeninį skonį, o „Android TV“ integruoti „Chromecast“ ir „Google“ asistentas tam, kad galėtumėte kontroliuoti savo prietaisą ir pasiekti internetinį turinį. „TCL 55DC760“ yra puikus televizorius už savo 1000 € kainą, ypač kai atsižvelgiama į papildomų funkcijų sąrašą, elegantišką dizainą ir jungiamumo galimybes.

Labiausiai vertas pirkti UHD BLU-RAY grotuvas 2018-2019: „Sony UBP-X700“

„Sony UBP-X700“ antros kartos Ultra HD (4K) Blu-ray grotuvas suteikia viską, ko reikia norint įeiti į naują UHD HDR pasaulį, neišsižadant praeities, taip pat DVD, Blu-ray ir net SACD. Jei reikia, antroji ΗDMI išvestis gali siųsti tik garsą, o pagrindinė išvestis perduoda vaizdo signalą (įskaitant HDR10 ir Dolby Vision) tiesiai į televizorių. Grotuvas papildomai siūlo savo bevielio tinklo galimybes, gali naudotis interneto vaizdo ir garso paslaugomis, įskaitant „Netflix“ ir „YouTube“, taip pat didelės raiškos DLNA atkūrimą. Kiekvienas 4K televizorius turėtų gauti Ultra HD Blu-ray grotuvą kaip aukštos kokybės vaizdo šaltinį, o už „X700“ prašoma 220 € kaina verta dėmesio.

Geriausias HIGH-END UHD BLU-RAY grotuvas 2018-2019: „Panasonic DP-UB9000 series“

„Panasonic“ tęsia savo garsią Blu-ray istoriją su DP-UB9000 diskiniu sukikliu, puikiai sukonstruotu aukštos klasės prietaisu, suderinamu su Ultra HD Blu-ray (įskaitant „Dolby Vision ir HDR10+), DVD, CD ir hi-res audio, tame tarpe ir DSD. Individualus apdorojimas, aukštos kokybės komponentai ir išplėstiniai naudotojo koregavimai reiškia, kad kiekvienas našumo lašas išspaudžiamas iš filmų ir muzikos. „Panasonic“ naudotojo reguliuojamas HDR optimizavimo įrankis pagerina UHD HDR10 turinio atkūrimą, tuo tarpu 768kHz / 32 bitų DAC suteikia aukščiausios kokybės stereo garsą. EISA specialistams taip pat patiko DP-UB9000 prabangus dizainas ir surinkimas. Dvigubo sluoksnio bazinė ir viršutinė plokštės, aliuminis rėmas ir naujas standusis pavaros mechanizmas užtikrina, kad Blu-ray grotuvas pasiruošęs veikti.

Geriausias Premium projektorius 2018-2019: „Sony VPL-VW760ES“

„Sony“ prideda prie savo namų kino teatro projektorių serijos šį lazerinį 4K HDR flagmaną, kuris užtikrina nepaprastą filmų kokybę. Naudodamas SXRD plokštėmis iš bendrovės skaitmeninio kino padalinio, „VPL-VW760ES“ sukuria rafinuotus, itin ryškius didelio ekrano vaizdus, kartu su HDR10 ir HLG, kuriuos palaiko projektoriaus gebėjimas valdyti šviesą ir 2000 liumenų ryškumas. Plati spalvų gama galima dėka lazerio, „Full HD“ šaltinių raišką padidina „Reality Creation“ išplėtimo, o įtraukiantis 3D atkūrimas užbaigia paketą, skirtą geriausiems namų kino teatrams. Galiausiai, išlenktas korpuso dizainas, 2.06x priartinimas ir platus sklaidos santykis projektoriaus instaliavimą daro neskausmingu. Visa tai lėmė, kad EISA šį 4K projektorių pripažino geriausiu savo klasėje.

Labiausiai vertas pirkti projektorius 2018-2019: „BenQ W1700“

„BenQ W1700“ (JAV parduodamas su pavadinimu HT2550) suteikia UHD HDR kokybę ir didelio ekrano projekcijas namuose uu 1500 € kainą, kurios anksčiau pakakdavo tik Full HD projektoriui. „BenQ“ optinėje sistemoje naudojamas „DLP Digital Micromirror“ įrenginys, kuriame Full HD matricos pikseliai perkelti į keturias pozicijas viename kadre, todėl UHD technologija suteikia aiškių, ryškių ir puikių vaizdų. Spalvos yra įspūdingai tikslios tiesiai iš gamyklos, o 3D atkūrimas siūlomas papildomam kinematografinio panardinimo lygiui. Kompaktiškas korpusas leidžia lengvai įdiegti W1700, o ekrano meniu gali pasigirti įvairiais įrankiais ir reguliavimais. Kaip būdas atsinaujinti iki UHD projekcijos, pasak EISA ekspertų, W1700 kokybės ir vertės derinys yra nenugalimas.

Geriausias foto-video fotoaparatas 2018-2019: „Panasonic LUMIX DC-GH5S“

Šis fotoaparatas specialiai sukurtas reikliems, dažnai video filmuojantiems fotografams. 10,2 mln. vaizdo taškų „Four Thirds“ jutiklis suteikia dvigubą ISO jautrumą, kad būtų užtikrinta geriausia vaizdo kokybė, kai dirbate silpnoje šviesoje. Jis taip pat siūlo daugybę skirtingų įrašymo formatų, įskaitant 4K/30p 4:2:2 10 bitų tiesiogiai į kortelę be jokių laiko limitų, arba didelį kadrų dažnį (240 kadrų Full HD), kad būtų galima sklandžiai atkurti sulėtintą judesį. Jis taip pat siūlo V-Log ir HDR režimus, skirtus plačiam dinaminiam diapazonui ir geresniam tono atkūrimui. Kitos naudingos funkcijos apima automatinę įjungimo / išjungimo funkciją, taip pat bangos formą ir „Vector Scope“ ekraną.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau