Kurį televizorių rinktis: LG ar Samsung?

Rinkdamiesi televizorių, įvertiname daugybę skirtingų aspektų, tarp kurių dažnai yra ir jų gamintojai. Gerai pažįstamos kompanijos asocijuojasi su aukštesnės kokybės produkcija, tačiau šioje konkurencingoje rinkoje galima surasti ne vieną patikimą prekinį ženklą. Tarpusavyje dažnai lyginami LG ir Samsung televizoriai – abi šios kompanijos yra Jums paruošusios ne vieną naudingą privalumą. Šį kartą aptarsime abiejų šių gamintojų pranašumus.

Kodėl verta rinktis Samsung televizorių?

Ši naujausioms technologijoms daug dėmesio skirianti kompanija yra laikoma viena patikimiausių ir žinomiausių rinkoje. Jos siūlomi televizoriai Jums patiks tuo atveju, jei:

·        Norite ryškesnių vaizdų. Samsung QLED technologija neabejotinai yra aukščiausios klasės sprendimas – tokius ekranus vertina tie, kurie ieško geriausios vaizdo kokybės. Nors neišvengta ir tam tikrų trūkumų, tai – kone geriausia rinkoje esanti technologija. Čia naudojamas foninis LED apšvietimas, kuris žinomas dėl savo ryškumo ir gyvybingumo. Be to, šie televizoriai puikiai tinka bet kokiam kambariui, nepriklausomai nuo to, ar jis yra blankus, ar labai ryškiai apšviestas.

·        Fantastiškais 8K vaizdais norite mėgautis be fantastiškos kainos. 8K vaizdo raiška kol kas dar tik pradeda šmėžuoti televizorių rinkoje, o kai kurių gamintojų siūlomi modeliai daugeliui paprasčiausiai yra neįperkami. Visgi, Samsung televizoriai šiuo atveju yra išimtis – nors tokia rezoliucija reikalauja didesnių išlaidų, skirtumai nėra tokie dideli. Tad jeigu norisi mėgautis dar įspūdingesniais vaizdais ir planuojate pirkti būtent tokia raiška aprūpintą televizorių, iš tiesų verta apžiūrėti Samsung pasiūlymus. Spauskite čia, jeigu norite tai padaryti.

·        Norite patogiai apjungti visus savo išmaniuosius įrenginius. Ši kompanija turi „SmartThings“ – vieną populiariausių ir plačiausiai suderinamų namų automatikos sistemų. Daugelis naujausių televizorių veikia kaip „SmartThings Hub“, galintys prijungti kitus išmaniuosius įrenginius per WiFi ryšį. Jei naudojate ir kitus šios kompanijos prietaisus, tai gali pasirodyti kaip ženklus privalumas.

Priežastys, kodėl reikėtų pirkti LG televizorių

Ši, mūsų gyvenimą geresniu ir patogesniu paversti besistengianti kompanija taip pat įvardijama kaip viena iš rinkos lyderių. LG televizoriai Jums patiks, jeigu:

·        Norite rinktis iš geriausių OLED televizorių. Taip, būtų galima ginčytis, ar šios kompanijos siūlomi OLED ekranai iš tiesų yra patys geriausi, tačiau sunku nesutikti, kad šių gamintojų siūlomi prietaisai užimą didelę dalį jų rinkos. Dėl to LG įvardijama kaip pirmaujanti OLED ekranų gamintoja pasaulinėje rinkoje. Tad jeigu dėl vienų ar kitų priežasčių teikiate pirmenybę šiai technologijai, nesuklysite pirmiausiai apžiūrėję šios kompanijos asortimentą. 

·        Vertinate kontrastus ir puikius juodos spalvos atspalvius. Nors daugeliu atžvilgių OLED technologija nusileidžia prieš tai aptartai QLED, galima teigti, kad šiuo aspektu ji nepralenkiama. LG OLED technologija suteikia geresnį vaizdą tamsioje aplinkoje su beveik tobula juoda spalva: jos atspalviai bus dar gilesni, o kontrastai – turtingesni. Tiesa, šviesiuose kambariuose ši technologija nebus tokia įspūdinga kaip QLED, tad reikėtų pagalvoti ir apie tai, kur stovės naujasis televizorius.

·        Kaip savo išmaniųjų namų sistemą naudojate „HomeKit“. Išmanieji LG televizoriai veikia su WebOS – tai intuityvi platforma, kuri gali būti suderinama su kitomis namų automatizavimo sistemomis, tokiomis kaip „HomeKit“. Ji skirta Apple kompanijos produkcijai – jei jau esate susipažinę su šios kompanijos siūlomais įrenginiais, tikriausiai žinote, kaip sunku surasti su jais suderinamus prietaisus. Tiesa, reikėtų turėti omenyje, kad tokią galimybę gali pasiūlyti naujesni, maždaug nuo 2018 metų išleisti televizoriai.

Akivaizdu, kad privalumų nestokoja nei viena iš šių kompanijų, tad turėtumėte pagalvoti, kokioms savybėms Jūs patys teikiate pirmenybę. Dar geriau, jeigu tarpusavyje palyginsite patikusių modelių ypatybes – gausų jų pasirinkimą surasite Pigu.lt el. parduotuvėje.