„Dyson“ aktyviai plečia pardavimo kanalus Lietuvoje

Didžiosios Britanijos technologijų kompanija „Dyson“, gaminanti belaidžius ir cikloninius dulkių siurblius, oro valymo ir drėkinimo prietaisus, ventiliatorius, rankų ir plaukų džiovinimo įrangą, Lietuvoje atidarė oficialią internetinę parduotuvę adresu www.dyson.lt

Lietuva „Dyson“ pirmą kartą pažino kaip modernių rankų džiovinimo sistemų „Dyson Airblade™“ prekės ženklą. Prieš metus mūsų šalyje pasirodę unikaliomis patentuotoms technologijomis ir įmantriu šiuolaikišku dizainu garsėjantys „Dyson“ belaidžiai ir cikloniniai dulkių siurbliai greitai išsiveržė į rinkos lyderius rankinių siurblių segmente pagal vertę pardavimo kainomis (rinkos tyrimų kompanijos „GfK Lietuva“ duomenimis).

„Dyson“, kaip pirmaujančių technologijų kompanija, privalo žengti koja kojon su rinkos tendencijomis, ypač e-prekyba“, – teigia „Dyson“ prekinio ženklo vadovas Lietuvoje Gytis Mocekainis, – „Šiuo metu „Dyson“ produktai yra visuose pagrindiniuose buitinės technikos prekybos centruose, tačiau žengiame ir į virtualiąją erdvę – suteikdami galimybę įsigyti „Dyson“ ir internetu – oficialioje svetainėje www.dyson.lt“.

Internetinėje „Dyson“ parduotuvėje bus prekiaujama ir pačiais naujausiais kompanijos gaminiais, tokiais kaip atnaujintas, ypač Lietuvoje populiarus, belaidžio dulkių siurblio V8 modelis, visiškai nauja belaidžių V7 dulkių siurblių serija (viso 15 modelių). Šioje parduotuvėje bus galima įsigyti ir jau seniai rinkoje laukiamą, ypatingo dizaino ir unikalių patentuotų technologijų plaukų džiovintuvą „Dyson Supersonic“. Vakaruose šis džiovintuvas yra geidžiamiausia dovana mylimoms moterims. Lietuvoje šis technologiškai pažangus plaukų džiovintuvas, saugantis ir puoselėjantis natūralų plaukų grožį, taip pat pretenduoja patekti į „Top dovanų“ sąrašo viršūnę.

Internetinėje parduotuvėje taip pat bus teikiama išsami informacija apie kompanijos produktus, jų panaudojimą.

„Dyson“ prekės ženklas tradiciškai yra laikomas vienu iš Didžiosios Britanijos nacionalinių simbolių kartu su BBC, „Range Rover“, bankais, arbata bei karališkosios šeimos  atvaizdais.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau