ROIDMI EVA paaiškina, kodėl automatinis plovimas ir savaiminis ištuštinimas yra būtinas robotui dulkių siurbliui

ROIDMI visada atkakliai laikėsi principo naudoti pažangiausias technologijas, kad padidintų vartotojų laimę. Neseniai buvo pristatytas ROIDMI EVA, kuris buvo sukurtas labai atidžiai. Siekiant išspręsti problemas, kurių tradiciniai robotų siurblių ir šluotų modeliai negali išspręsti, buvo pagamintas iš tiesų laisvų rankų robotas. ROIDMI EVA yra 5 viename galingas įrenginys – plovimas šluoste, džiovinimas, atliekų ištuštinimas, antibakterinis ir apsaugantis nuo pelėsio dulkių siurblys, kurio dėka rankos išvengs vandens ir dulkių.

Dažnai skundžiamasi tradicinių robotų dulkių siurblių ir šluotų plovimu

Tradicinio roboto dulkių siurblio šluostės paprastai tvirtinamos po roboto vandens baku. Jis atlieka vadinamąjį „šluostymą“, kai robotas juda. Roboto dulkių siurblio ir šluostės modulis nesuteikė tokio progreso namų valymui, kaip buvo įsivaizduojama. Vietoj to, jais skundžiasi vis daugiau vartotojų.
Kiekvieną kartą, kai jie naudoja robotizuotą dulkių siurblį tam, kad išvalytų dalį grindų, naudotojai turi nuimti šluostę ir nuplauti rankiniu būdu. Ką daryti, jei namų ruošos procesas tampa sudėtingas? Ką daryti, jei po siurbimo pamirštame nuimti ir nuplauti šluostę? Ką daryti, jei nešvari ir drėgna šluostė po darbo pamirštama namo kampe kartu su robotu dulkių siurbliu, kuri pamažu daugins bakterijas ir pelėsius, kuriuos vėliau bus ne tik sunku išvalyti, bet ir sukels grėsmę šeimos sveikatai? Kaip visa tai išspręsti sugalvojo ROIDMI, atlikusi išsamų rinkos tyrimą ir nedelsiant pradėjo susijusius bandymus bei plėtrą. ROIDMI tiki, kad tik automatizavę plovimą ir džiovinimą galima išspręsti problemą ir suteikti tikrai patogią vartotojo patirtį.

Visomis funkcijomis aprūpintas ROIDMI EVA įveikia problemą ir pateikia valymo staigmenųFunkcijų gausa pasižymintis ROIDMI EVA, pirmasis pasaulyje robotas dulkių siurblys, galintis automatiškai nuvalyti šluostes, buvo pristatytas sutelktinio finansavimo platformoje Indiegogo, todėl nešvarių šluosčių plovimas rankomis dingo, be to buvo išspręsta dažno dulkių talpyklos ištuštinimo problemą ir tai iš tiesų yra „laisvų rankų“ valymas.

Skirtingai nuo tradicinių robotų dulkių siurblių ir šluotų, ROIDMI EVA įkrovimo stotelė turi 4 litrų vandens baką, atliekų talpyklą ir dulkių maišelį, taip pat tokias funkcijas kaip automatinis šluosčių plovimas, džiovinimas, dulkių ištuštinimas ir energijos įkrovimas. Kai įkrovimo stotyje išvalomos nešvarios šluostės, vandens rezervuaras apsirūpina švariu vandeniu, o atliekų bakas sutalpina valymo proceso metu susidariusį nešvarų vandenį. Siekiant išvengti pelėsio, ROIDMI EVA įkrovimo stotelė taip pat gali išdžiovinti šluostes su turbo stipraus oro srauto pagalba. Visas aukščiau paminėtas procesas yra automatizuotas. Įkrovimo stotelė gavo spalvotą LED ekraną, rodantį roboto būseną. Su ROIDMI EVA nebereiks rankomis išplauti nešvarias šluostes, nereikės bijoti to pamiršti, pelėsiai ar blogas kvapas nebebus problema atliekant buitinį valymą.

Be to, savaiminio išsituštinimo ROIDMI EVA funkcija dar labiau supaprastina namų tvarkymo procesą. Roboto dulkių dėkle esančios atliekos bus susiurbtos į uždarą 3 l talpos antibakterinį dulkių maišelį. Naudotojams tereikia jį keisti kas 60 dienų – valymas niekada nebuvo toks lengvas ir patogus. Jame naudojamas ketvirtos kartos LDS lazerinis navigacijos radaras su itin didelio tikslumo ir kartografavimo galimybėmis. Prietaisas gali dirbti palei sieną dėka PSD kampo jutiklio ir automatiškai sulėtins greitį bei išvengs kliūčių infraraudonųjų spindulių jutiklio pagalba. ROIDMI taip pat gali pasigirti 3200pa siurbimo galia ir didelėmis šluostėmis su 12N jėga giliam valymui. EVA maitina 5200 mAh talpos baterija su 250 minučių trukmės veikimo laiku.


ROIDMI daugiausia dėmesio skyrė aukščiausios klasės valymo prietaisų, pvz., belaidžių dulkių siurblių ir robotų dulkių siurblių, tyrimams ir plėtrai. Kompanija gerbia ir teikia didelę reikšmę naudotojų patirčiai, laikydama savo pareiga spręsti namų valymo problemas. Būdama pirmaujanti srities jėga, ji nuolat kuria išmanesnius ir galingesnius produktus. Tai leidžia būti pirmaujančiu aukščiausios klasės valymo technologijų prekės ženklu pramonėje. Greitai baigsis išankstinis pilnai automatizuoto, plaunančio, savaime išsituštinančio roboto dulkių siurblio ROIDMI EVA išankstinis užsakymas Indiegogo svetainėje. Kol tęsiasi išankstinis išpardavimas, galite mėgautis nuolaida ir prietaisą įsigyti už vos 674 USD. Nepraleiskite progos atsilaisvinti nuo namų tvarkymo darbų už mažesnę kainą!

Indiegogo: https://bit.ly/3r1Ffb6

Oficiali svetainė: https://www.roidmi.com/