“Turing Phone” kaina ir pristatymo pirkėjams data

Šių metų pradžioje tarsi iš niekur atsirado „Turing Robotic Industries“ ir pristatė išmanųjį telefoną „Turing Phone“. Kai kam aparatas pasirodė panašus į niekada taip ir neišleistą „QSalpha Quasar 4“, o vėliau pastarojo kūrėjų komanda paskelbė, kad prisijungia prie „Turing Robotic Industries“ – tai paaiškina abiejų išmaniųjų telefonų panašumą.

Turing Phone“ turi dvi išskirtines savybes: pažangią šifravimo sistemą ir vandeniui atsparų korpusą, kuris pagamintas iš specialaus lydinio, vadinamo amorfiniu metalu. Charakteristikos apima keturių branduolių „Qualcomm Snapdragon 801“ procesorių su 2,5 GHz dažniu, 3 GB RAM ir 16/64/128 GB vidinės atminties, 13 ir 8 megapikselių kameras, 5,5 colių „Full HD“ ekraną, 3000 mAh bateriją, pirštų atspaudų skaitytuvą ir „Android 5.1 Lollipop“ su „AEmaeth“ sąsaja.

Turing Phone
Turing Phone

Liepos pradžioje gamintojas pranešė, kad išmanusis telefonas bus išleistas trijų spalvų derinių – „Beowulf“, „Cardinal“ ir „Pharaoh“. Aparatas su 16 GB atminties kainuos 610 $, 64GB – 740 $, 128 GB – 870 $. Be to, pirmą kartą buvo pristatyta versija „Black Dragon“, kuri vėliau pervadinta į „Dark Wyvern“. Pastaroji turi 128 GB atminties, tačiau kainuoja net 999 $. „Turing Robotic“ neseniai parodė jo nuotraukas:

Turing Phone Dark Wyvern

turing_dark_wyvern_1

turing_dark_wyvern_3

Kartu buvo pristatytas dar brangesnė ribota serija „Dark Wyvern Glaedr“, kuri bus išleistas 3000 egzempliorių tiražu ir kainuos 1299 $. „Turing Phone“ gamins kinų „Foxconn“, o nuo rugsėjo 24 d. išmaniuosius telefonus bus galima iš anksto užsisakyti. Aparatai pirkėjams bus pristatomi nuo gruodžio 18 d.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau