Legendinis prekės ženklas sugrįžta į telefonų rinką su „Gigaset“ vardu

Tais laikais, kai dar nebuvo išmaniųjų, mobiliųjų telefonų, rinkoje vienu iš dominuojančių prekės ženklų buvo „Siemens“, tačiau vėliau bendrovė paliko šį verslą. „Siemens“ dukterinė įmonė „Office Communication Devices GmbH & Co. KG“ buvo parduota „Arques“, kurie pakeitė savo pavadinimą į „Gigaset“ ir iki 2009 m. gamino skaitmeninius belaidžius telefonus ir kitą telekomunikacijų įrangą su „Siemens“ prekės ženklu. Dabar tapo žinoma, kad „Gigaset“ planuoja išleisti savo pirmąjį išmanųjį telefoną.

Populiarios testavimo programos „AnTuTu“ kūrėjai paskelbė „Gigaset“ išmaniojo telefono bandymo rezultatus. Aparatas taikosi į aukščiausios klasės segmentą ir yra aprūpintas „Qualcomm Snapdragon 810“, 3 GB RAM, 32 GB vidinės atminties, 1080×1920 rezoliucijos ekranu, galiniu 16 ir 8 megapikselių priekiniu fotoaparatais. Išmanusis telefonas veikia valdomas „Android 5.1.1. Lollipop“.

Gigaset

„AnTuTu“ taip pat paskelbė pirmojo „Gigaset“ išmaniojo telefono paveikslėlius. Juose matome aparatą su metaliniu rėmeliu ir šiek ties išlenktu stiklu. Viršutiniame ir apatiniame galuose galima įžiūrėti plastikinius intarpus antenoms, kurie leidžia daryti prielaidą, kad visas  naujienos korpusas gali būti metalinis. „Gigaset“ išmanusis bus pristatytas, kitą savaitę Berlyne vyksiančioje, parodoje „IFA 2015“.

gigaset

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau