TRI praėjus metams pirkėjams pradėjo siųsti užsakytus „Turing Phone“

Gerokai vėluodama „Turing Robotic Industries“ pagaliau pradėjo pristatyti išmaniuosius telefonus „Turing Phone“ tiems, kurie juos užsisakė dar pernai. Liepos 12 d. buvo išsiųsta pirmoji partija, o 22 ir 29 dienomis bus paruoštos, atitinkamai, antroji ir trečioji. Išsiųsti visų penkių spalvų modeliai (Cardinal, Pharaoh, Beowulf, Dark Wyvern ir Dark Wyvern Glaedr). Dabar pirkėjams siunčiamus išmaniuosius telefonus bendrovė vadina produktais įvertinimui (evaluation units), nes juos netrukus bus galima pakeisti į antrosios kartos „Turing Phone“ su „Snapdragon 820“ vietoj „Snapdragon 801“. Dabartiniai modeliai turi daug techninės ir programinės įrangos problemų. Kitaip tariant, įmonė klientams siunčia telefonų prototipus.

Turing Phone

Dabar platinamas išmanusis telefonas gerokai skiriasi nuo to, ką kompanija pažadėjo anksčiau. Pirma, vietoj „Android“ su „AEmath“ sąsaja pirkėjai gaus operacinę sistemą „SailFish OS 2.0“. Antra, bendrovė atsisakė lydinio Liquidmorphium, o vietoj jo pasiūlė savo pačių sukurtą Alloy217, kuris susideda iš cirkonio, vario, aliuminio, nikelio ir titano.

Trečia, kripto flagmanas prarado savo duomenų apsaugos sistemą „Immitation Key“, tačiau gamintojas tikina, kad ji sugrįš su programinės įrangos atnaujinimu rugpjūčio mėnesį. Ketvirta, iš komplekto pradingo ausinės, o bendrovė žada jas pristatyti atskirai. Komplekte rasite tik išmaniojo telefono kroviklį, du „Wallaby Magstream“ kabelius (USB Type-C analogas) ir 2,5 D apsauginį stiklą, kuris ant kampuoto „Turing Phone“ atrodys keistai. Penkta, dėl gamybos problemų išmanusis telefonas negaus žadėtos apsaugos nuo drėgmės, kurią gamintojas planavo įgyvendinti specialios dangos pagalba.

Turing Phone

Dalis specifikacijų sutampa su žadėtomis: „Qualcomm Snapdragon 801“ lustas, 3GB RAM ir 16/64/128 GB vidinės atminties, 5,5 colių Full HD ekranas, 13 ir 8 megapikselių kameros, 3000 mAh talpos baterija ir, žinoma, kainos. 16 GB versija pirkėjams kainuos 610 JAV dolerių, 64GB -740  $, 128 GB modifikacija – 870  $. „Dark Wyvern“ ir „Dark Wyvern Glaedr“ modifikacijos bus dar brangesnės, atitinkamai, 999 ir 1299 JAV doleriai.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau