„Turing Phone Cadenza“ – išmaniųjų telefonų ateitis su dviem „Snapdragon 830“ lustais, 12 GB RAM ir trimis baterijomis

Tarp technologijų mėgėjų pasitaiko mėgstančių tokią pramogą – vaizduotėje kurti savo įsivaizduojamus beveik tobulus išmaniuosius telefonus ir dūsauti, kad dabartiniai gamintojai juda į blogąją pusę, ir jei jie vadovautų technologijų gigantams, IT pramonė plėtotųsi daug  greičiau ir įdomiau. Atrodo, kad vieni iš tokių svajotojų yra Suomijos įmonė „Robotic Industries“, pristačiusi išmanųjį „Turing Phone Cadenza“, kuris turėtų pasirodyti 2017 metais.

Turing Phone Cadenza
Kūrėjai tikina, kad jų flagmanas turės 5,8 colių ekraną su QuadHD raiška, net du „Snapdragon 830“ lustus, didžiulę 12 GB RAM talpą ir vieną terabaitą vidinės atminties, kurią bus gali išplėsti dvejomis atminties kortelėmis. Gamintojas planuoja integruoti dvi kameras asmenukėms su bendra 20 megapikselių rezoliucija, o galinėje prietaiso pusėje bus 60 MP raiškos „IMAX 6K Quad“ kamera.

Turing-phone-cadenza-2

Pasak projekto sumanytojų, jų sukurtą monstrą maitins trys baterijos: tradicinė Li-Ion su 1600 mAh talpa, 2400 mAh grafeno akumuliatorius ir trečioji su vandenilio kuro elementais. Bendra potenciali akumuliatoriaus talpa – 100 Wh. Į prietaisą planuojama įdiegti „Swordfish OS“ operacinę sistemą.

Priminsime, kad ankstesnius savo pažadus „Robotic Industries“ įgyvendino tik iš dalies ir vėluodami visus metus, nepaisant to, kad jie buvo labiau įtikinami. Apie tai jau rašėme anksčiau.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau