„ZTE Axon 7 mini“ – stilingas muzikinis išmanusis su metaliniu korpusu

Kinų ZTE į parodą IFA 2016 atvežė išmanųjį „Axon 7 mini“, kuris pristatomas kaip stilingas muzikinis sprendimas. Pasak bendrovės, jį kuriant ypatingas dėmesys buvo skiriamas muzikos ekspertų nuomonei ir vartotojų pageidavimus, todėl buvo gautas kompaktiškas prietaisas su daug funkcijų, įskaitant Hi-Fi klasės DAC ir priekinius stereo garsiakalbius su „Dolby Atmos 7.1“ technologijos palaikymu.

ZTE Axon 7 mini

Naujienos dizaino koncepcija paveldėta iš flagmano „Axon 7“: metalinis korpusas, suapvalintas 2.5D stiklas, pirštų atspaudų skaitytuvas ant galinio skydelio. Techninės įrangos pagrindu pasirinktas „Snapdragon 617“ lustas, kurį papildo 3 GB RAM ir 32 GB atminties (išplečiama microSD atminties kortelėmis).

Už nuotraukų kokybę atsakinga 16 megapikselių pagrindinė kamera su automatiniu fokusavimu ir LED blykste bei 8 MP asmenukių modulis, o už autonomiją – 2705 mAh akumuliatorius su greito įkrovimo funkcija. Taip pat yra C tipo USB sąsaja ir lizdai dviem SIM kortelėms.

ZTE Axon 7 mini

„ZTE Axon 7 mini“ Rusijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Lenkijoje, Japonijoje, Saudo Arabijoje ir Australijoje  bus parduodamas nuo rugsėjo pabaigos už maždaug 300 € kainą.