„Light L16“ – kompaktiškas fotoaparatas su 16 objektyvų

Konferencijoje „Code/Mobile“ startuolis „Light“ pristatė skaitmeninį fotoaparatą L16, kurio pavadinimas paaiškinamas tuo, kad naujiena turi net 16 objektyvų. Pasak kūrėjų, jų gaminys nuotraukų kokybe gali konkuruoti su veidrodiniais fotoaparatais, be to yra kompaktiškas.

Light L16
Light L16

Prietaiso veikimo principas yra paprastas: paspaudus fotografavimo mygtuką mygtuką visi 16 objektyvų vienu metu fiksuoja vaizdą skirtingais židinio nuotoliais. „Light“ specialistų sukurta technologija visus gautus vaizdus sujungia į vieną didelę, 52 megapikselių raiškos nuotrauką, o vėliau fotografiją galima koreguoti, pavyzdžiui, padidinti arba sumažinti ryškumą, pakeisti fokusavimą ir ekspoziciją.

Light L16
Light L16

L16 veikia valdoma „Android“ operacinės sistemos ir turi integruotą Wi-Fi modulį. Fotoaparatas užtikrina  zoom‘ą nuo 35 iki 150 mm. Gaminys taip pat gavo didelį, penkių colių jutiklinį ekraną, GPS, akcelerometrą, IP54 klasės korpuso apsaugą nuo vandens ir dulkių.

l1

l2

Iš pateiktų pavyzdžių matyti, kad kai kurios nuotraukos labiau primena grafikos programų darbus, o ne tikras nuotraukas. Dabar naujieną galima užsisakyti už 1299 $, o vėliau už ją bus prašomi 1699 JAV doleriai.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau