„Corning Gorilla Glass 5“ yra du kartus atsparesnis nei „Gorilla Glass 4″

„Corning“ nuolat stengiasi sustiprinti savo stiklą, kuris saugo daugelio šiuolaikinių mobiliųjų prietaisų ekranus. Bendrovė neseniai pademonstravo naują apsauginį stiklą „Gorilla Glass 5“, kuris, pasak gamintojo, yra atsparesnis kritimo iš aukščio už ankstesnės kartos gaminius. Prisiminsime, kad po „Gorilla Glass 4“ išleidimo kompanija susikoncentravo į savo produktų atsparumą smūgiams. Šios pastangos nenuėjo perniek  ir ką tik pristatytas naujasis stiklas 80% atvejų lieka nepažeistas, nukritus iš 1,6 m aukščio. Kaip teigia kompanija, bandymų rezultatai du kartus viršijo ankstesnių modelių rodiklius.

gorilla-glass-5

„Gorilla Glass 5“ pavyzdžiai jau buvo išsiųsti gamintojams ir dizaineriams, todėl bendrovė tikisi sulaukti prietaisų su šia ekrano apsauga jau šių metų pabaigoje. Kai kurie užsienio šaltiniai pranešė, kad  „Apple“ planuoja naudoti „Corning Gorilla Glass 5“ savo išmaniesiems telefonams. Jei „Corning“ galės užtikrinti „Apple“ būtinus siuntų kiekius, „iPhone 7“ gali tapti gerokai atsparesniu įbrėžimams ir kitiems pažeidimams nei jo pirmtakai.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau