Deimantinis stiklas išmaniojo telefono ekraną padarys neįtikėtinai tvirtu

Prieš „iPhone 6“ anonsą 2014 metais internete sklandė gandai, kad „Apple“ išmaniojo priekinį skydelį  gali visiškai padengti safyro stiklu. Vėliau paaiškėjo, kad išmanusis telefonas gavo daug pigesnį mineralinį stiklą. Taip nutiko dėl sudėtingo gamybos proceso ir safyro stiklo didelės kainos. Safyro dangos panaudojimas bet kurį prietaisą padaro neįtikėtinai brangiu: Taivano gamintojo HTC 2017 metų flagmanas „HTC U Ultra“ buvo įvertintas 920 JAV dolerių. Tuo tarpu, jau šių metų pabaigoje rinkoje gali pasirodyti išmanieji telefonai ir laikrodžiai su dar brangesne deimantine danga.

„Akhan Semiconductor“ generalinis direktorius Adamas Khanas paskelbė apie riboto tiražo grūdinto stiklo „Gorilla Glass 5“, padengto deimanto sluoksniu, išleidimą. Gaminys buvo pavadintas „Mirage Diamond Glass“ ir, lyginant su standartiniu „Corning“ stiklu, išmaniojo telefono ekraną padaro 6 kartus tvirtesniu ir 10 kartų kietesniu. Šios dangos kaina kol kas neatskleista, tačiau tai, be abejonės, bus prestižinis segmentas.

„Akhan Semiconductor“ atstovas pranešė, kad naujieną tieks tik vienam išmaniųjų telefonų ir vienam išmaniųjų laikrodžių gamintojui. Unikalią dangą turės tik milijonas išmaniųjų laikrodžių, o telefonų su „Mirage Diamond Glass“ tiražas bus nuo 10 iki 30 mln. Šiame eksperimente sutikę dalyvauti gamintojai nebuvo įvardinti.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau