Corning Gorilla Glass Victus – stiprus, atsparus, įperkamas

„Corning“ pristatė „Gorilla Glass 6“ atnaujinimą, kuris jau keletą metų saugo išmaniųjų telefonų ekranus. Šį kartą įmonė nusprendė pakeisti savo gaminių pavadinimą, todėl susitinkame „Gorilla Glass Victus“ (lotynų kalba reiškia „nugalėtas“).

Nauja stiklo iteracija tapo atsparesnė smūgiams ir įbrėžimams, be to nepabrango. Kaip ir po beveik kiekvieno atnaujinimo, gamintojas deklaruoja, kad subraižyti naujieną bus dukart sunkiau („Victus“ yra keturis kartus stipresnis nei konkurentų gaminiai), o kritimo testuose debiutantas pademonstravo 25% progresą (2 metrai, palyginti su 1,6 metro „Gorilla Glass 6“ ir konkurentų 0,8 m).

„Victus“ kaina bus toks pat kaip „Gorilla Glass 6“, ir tai „Corning“ pavadino pasiekimu, leidžiančiu naudoti stiklą visur. Netrukus pasirodys pirmieji išmanieji telefonai su „Gorilla Glass Victus“, o visus aplenkti turėtų „Galaxy Note 20 Ultra“, kuris bus pristatytas rugpjūčio 5 d.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau