“Corning” pradėjo gaminti apsauginį stiklą “Gorilla Glass” su spalvotais piešiniais

Gerai žinomas bendrosios ir specialiosios paskirties stiklo gamintojas „Corning“ paruošė dar vieną elektroninių ekranų apsaugos versiją. Įmonės asortimente pasirodė stiklas „Vibrant Corning Gorilla Glass“, kuris yra ne tik atsparus įbrėžimams ir smūgiams, bet ir suteikia galimybę ant jo patalpinti sudėtingą spalvotą piešinį ir net tikrovišką nuotrauką.

Tikimasi, kad išmaniųjų telefonų, planšetinių ir nešiojamųjų kompiuterių gamintojai ant ekraną saugančio stiklo galės patalpinti savo logotipus ir kitus užrašus, o korpuso stiklą bus galima nudažyti bet kokia spalva arba pritaikyti norimą paveikslėlį. Įmonės atstovai teigia, kad piešinio buvimas stiklo stiprumo savybių nepablogins. Tai bus gražu ir praktiška.

Vibrant Corning Gorilla Glass
Vibrant Corning Gorilla Glass

Įmonė neatskleidė detalių apie piešimo technologinį procesą, pranešama tik apie unikalios technologijos kūrimą ir specialios sudėties dažų parinkimą. Bandomieji „Vibrant Corning Gorilla Glass“ stiklo pavyzdžiai jau išsiųsti bendrovės klientams, o masinė gamyba bus prasidėta gavus užsakymų.

Nuo 2007 m., kai įmonė pirmą kartą pateko į mobiliosios elektronikos ekranų apsauginių stiklų rinką, „Gorilla Glass“ stiklas apsaugojo daugiau nei 4,5 mlrd. prietaisų ir daugiau nei 1550 modelių. Dabar „Corning“ gaminamą stiklą naudoja 40 prietaisų gamintojų bendrovių ir šis sąrašas nuolat plečiasi.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau