Su nuolaida siūlomas 3D spausdintuvas „Anet A8 DIY i3“

Jau ne vienerius metus internete ir ne tik galima pamatyti 3D spausdintuvų demonstruojamas galimybes. Jų dėka galima ne tik atspausdinti įvairias smulkmenas, bet ir sudėtingus objektus, netgi namus.

Gana ilgą laiką tokie įrenginiai buvo ne tik be proto brangūs, bet ir tinkami naudoti tik įvairių pramonės šakų profesionalams. Laimei, 3D spausdintuvų gamybos ėmėsi daugiau bendrovių, o stipri konkurencija prietaisų kainas sumažino iki tiek, kad dabar 3D spausdintuvą gali įsigyti beveik kiekvienas.

Vienas iš tokių yra Kinijos kompanijos sukurtas 3D spausdintuvas atnaujintas „Anet A8“. Šis prietaisas yra itin kompaktiškas (50 x 45 x 40cm) ir sveria vos 8 kg, taigi jis tikrai tilps ant stalo. Jis užima nedaug erdvės, yra nesudėtingai surenkamas ir patogus naudoti. Pats spausdintuvas pagamintas iš aliuminio lydinio ir akrilo, kuris užtikrina dar stabilesnį spausdinimo procesą.

„Anet A8“ planuojamo atspausdinti modelio brėžinį galima sukurti naudojant „Windows“, „Linux“ ar „Mac“ operacinėms sistemoms sukurta specialia programine įranga „Cura“. Jos pagalba sukurtas brėžinys vėliau gali būti atspausdintas tiesiog naudojant 8 GB SD kortelę, todėl su „Anet A8 DIY i3“ galima dirbti net jei šalia nėra kompiuterio ar interneto ryšio.

Anet A8 DIY i3

„Anet A8“ turi LCD ekraną, todėl spausdinimo metu matysite visą svarbiausią informaciją apie darbines charakteristikas spausdinimo eigą. Spausdinimui naudojamas greitaeigis variklis, kuris užtikrina ilgą darbo trukmę bei padidina efektyvumą. Jo dėka pasiekiama 10 – 120 mm/s spausdinimo sprata bei užtikrinimas 0,015 mm X, Y bei 0,005 mm Z ašių pozicionavimo tikslumas. Purkštukų skersmuo lygus 0,4 mm, sluoksnio storis 0,1-0,3 mm, o spausdinimo tikslumas – 0,12 mm.

„Anet A8“ spausdinimui gali naudoti platų medžiagų spektrą: ABS, PLA, HIP, PRTG, TPU, PP ir plastiką, nailoną, medieną ir kitas medžiagas. Šį 3D spausdintuvą galima pritaikyti praktiškai bet kokiems poreikiams, nuo įvairių mokslinių modelių ar medicininės įrangos spausdinimo iki žaislų vaikams. Viskas priklauso nuo asmeninių prioritetų, o labiausiai – nuo fantazijos. „Anet A8“ 3D stalinio spausdintuvo pakuotėje yra visos reikalingos detalės, bei pačio spausdintuvo surinkimui reikalingi įrankiai. Čia taip pat rasite 8GB talpos SD kortelę, kurioje įrašyta montavimo instrukcija, STL spausdinimo modelis, programinė įranga, GCODE bandymo rinkmenos ir įrankių sąrašo nuotraukos. Taip pat įdėta 10 metrų ilgio baltos spalvos spausdinimo medžiagos.

Kaip veikia atnaujintas „Anet A8“ galite pasižiūrėti žemiau esančiame vaizdo įrašė:

Šiuo metu 3D staliniam spausdintuvui „Anet A8 DIY i3“  internetinėje parduotuvėje „TomTop“ taikoma nuolaida ir kaina yra 132,29 €. Gausite jį greitai iš Vokietijos sandėlio, o siuntimas papildomai nekainuos.