Aukšto tikslumo 3D spausdintuvas „Geeetech A10“ tapo dar geresnis

3D spausdinimo technologija, sukėlusi perversmą daiktų gamybos pramonėje, dabar prieinama daugeliui. Dabar nereikia būti architektu, dizaineriu arba inžinieriumi, kad taptumėte kūrėju. Tam pakanka šiek tiek vaizduotės, sugebėjimo naudoti kompiuterį, įsigyti gana nebrangų įrenginį ir galėsite pradėti eksperimentuoti.

Specialių 3D programų pagalba, pasitelkdami gatavus daiktų modelius, kurių nesunkiai rasite internete, keliai mygtukų paspaudimais suprojektuosite viską, ko reikia namams ir stebėsite kaip Jūsų kūriniai pamažu išvysta dienos šviesą. 

Tam puikiai tiks 3D spausdintuvo „Geeetech A10“ atnaujinta versija. Jo klasikinis mėlynos ir juodos spalvos derinys išorei suteikia solidumo ir paprastumo, o modulizuota konstrukcija garantuoja lengvesnę surinkimo patirtį. Čia naudojama FDM spausdinimo technologija, o maksimali spausdinimo sparta siekia 180 mm/s. Tinka ABS, PLA, lankstaus PLA, medienos polimero, PVA, HIPS, PETG ir kitų rūšių gijos.

220 * 220 * 260mm matmenų darbinė sritis leidžia aiškiai matyti spausdinimo proceso vaizdą. Palaikomos viso pagrindinės OS: Windows, MAC, Linux. Spausdintuvą su kompiuteriu galite sujungti USB kabeliu arba papildomai įsigyti Wi-Fi modulį. Be to, „Geeetech A10“ gali veikti visiškai autonomiškai, jei modelius įkelsite į SD kortelę. Prietaisą galima valdyti nuotoliniu būdu, į išmanųjį telefoną įdiegus programėlę.

Ekstruderio „Bowden“ dizainas žymiai sumažina užsikimšimo arba nutekėjimo riziką ir daro spausdinimo galvutę lengvai ir stabiliai judančią, labai padidinant spausdinimo efektyvumą.

Įrenginio spausdinimo tikslumas siekia 0,1 mm. Be to, A10 pasižymi išskirtiniais gaminiais su subtilia tekstūra, aptakiu kontūru ir stabilia struktūra.

V formos ratukai ir bėgiai kiekvienoje ašyje pagaminti iš atsparaus dėvėjimuisi aliuminio profilio, gali sumažinti spausdinimo triukšmą ir pasiūlyti tylią 3D spausdinimo aplinką.

„Geeetech A10“ komplektacijoje rasite atvirojo kodo GT2560 valdymo plokštę, kuri veikia stabiliai ir suteikia neribotą erdvę kūrybai, kad galėtumėte modifikuoti programinę įrangą ir tinkinti spausdintuvą.

Platus pritaikymas menui, asmeniniams gaminiams, architektūrai, pramonės produkcijai, švietimo ir medicinos įrangai, vaikų žaislai ir kiti objektai, kurių pasirinkimą riboja tik Jūsų vaizduotė – visa tai gali tiksliai įgyvendinti atnaujinta A10 versija.

Visa tai ribotą laiką galite gauti už 164.51 € kainą. Parduotuvė TomTop „Geeetech A10“ pristatys iš Europoje esančio sandėlio, todėl prekę gausite greitai ir be jokių importo mokesčių. Šį 3D spausdintuvą galite įsigyti paspaudę nuorodą https://www.tomtop.com/p-os1427eu.html

Daugiau nuolaidų pasiūlymų rasite adresu http://deal.tomtop.com/activity/2019LabourDay.html