Kompaktiškas, geru kainos ir kokybės santykiu pasižymintis 3D spausdintuvas „Creality Ender 3“

Kompaktiškas ir nebrangus 3D spausdintuvas „Creality Ender 3“ ypač tiks tiems, kurie dar tik ketina išbandyti 3D spausdintuvų siūlomas galimybes, tačiau nenuvils ir patyrusių vartotojų.

 Šiuo metu „Creality Ender 3“ yra vienas geriausių biudžetinių 3D spausdintuvų. Aštuonis kilogramus sveriantis „Creality Ender 3“ turi 220 x 220 x 250 mm darbo erdvę, todėl šis 3D spausdintuvas gali spausdinti iki 25 cm aukščio ir 22 cm gylio bei pločio detales. Didelis darbastalis įkaitinamas vos per 5 minutes ir gali pasiekti net 110 laipsnių pagal Celsijų temperatūrą. Tai padeda pirmiesiems sluoksniams geriau prilipti.To dėka pasiekiamas geresnis rezultatas bei lengviau išvengiam galimo broko.

 Prie kokybės užtikrinimo prisideda ne tik šildomas spausdinimo padėklas, bet ir tai, kad „Creality Ender 3“ turi 0,4 mm diametro galvutę, kurios darbinė temperatūra pasiekia net 255 laipsnių ir tai užtikrina labai platų užpildų pasirinkimą. Spausdintuvu galima lieti gaminius vos 0,1 mm storio sluoksniais, o spausdinimo greitis siekia 180 mm/s. Šiuo ir daugeliu kitų parametrų „Creality Ender 3“ nenusileidžia gerokai brangesniems 3D spausdintuvams.

„Creality Ender 3“ aprūpintas LCD ekranėliu, o valdymas yra atliekamas valdymo rankenėlės pagalba. Prietaisas turi lizdą microSD kortelei, iš kurios galima spausdinti įvairius modelius. Kompanija taip pat pabrėžia „Creality Ender 3“ spausdintuvo mechanizmų tvirtumą ir panaudotas pažangiausias technologijas. Jo korpusas, ekstruderis, sujungimai ir kitos dalys yra aukščiausios kokybės.

„Creality Ender 3“ specifikacijos:

Spausdinimo erdvė: 220 x 220 x 250 mm.

Spausdinimo greitis: iki 180 m/s.

Sluoksnio storis: 0,1-0,4 mm.

Spausdinimo galvutės skersmuo: 0,4 mm.

Galimi užpildai: PLA, ABS, TPU.

Temperatūra: 255 °C; šildomas padėklas pasiekia iki 110 °C.

Ekranas: 1,4 colių įstrižainės LCD ekranas.

Jungtys ir lizdai: microSD kortelės lizdas.

Korpusas: aliumininis rėmelis.

Kitos savybės: Power loss recovery funkcija leidžia tęsti darbą po energijos teikimo sutrikimų.

Valdymas: tiesiogiai pasirenkant funkcijas valdymo rankenėlės pagalba.

Matmenys: 44 x 41 x 46,5 cm.

Svoris: 8 kg.

„CrealityEnder 3“ parduotuvėje TOMTOP laikinai galite įsigyti už 153.82€ kainą. Spausdintuvas bus pristatytas iš Vokietijoje esančio sandėlio, taigi, greitai ir be jokių mokesčių.

Kad nepritrūktų medžiagos jūsų kūrybai, tuo pačiu galite pasiūlysime ir 1.75mm PLA užpildo 1kg ruletę, kuri kainuoja 13.18€.