Pirkdami 3D spausdintuvą „Anet A6“ dabar nemokamai gausite spausdinimo medžiagų

Jau ne pirmus metus internete galima pamatyti 3D spausdintuvų demonstruojamas viliojančias galimybes. Jų dėka galima ne tik atspausdinti įvairias smulkmenas, bet ir sudėtingus objektus, netgi pastatus!

Gana ilgą laiką tokie įrenginiai buvo ne tik labai brangūs, bet ir tinkami naudoti tik įvairių pramonės šakų profesionalams, nes buvo sudėtingai valdomi. Laimei, 3D spausdintuvų gamybos ėmėsi daugiau bendrovių, o stipri konkurencija prietaisų kainas sumažino tiek, kad dabar 3D spausdintuvą gali įsigyti kiekvienas pageidaujantis.

Vienas iš tokių yra Kinijos kompanijos sukurtas 3D spausdintuvas atnaujintas „Anet A6“. Šis prietaisas aukšta kokybė nenusileidžia gerokai brangesniems 3D spausdintuvams ir siūlo LCD ekraną, 1 mygtukas lengvam valdymui, SD kortelės ir offline spausdinimo palaikymą, atnaujintą pagrindinę plokštę, gerą maitinimo sistemą. „Anet A6“ gerai veikia naudojant daugybę spausdinimo gijų, tokių kaip ABS, PLA, HIP, PP ir Nylon ir t.t. Jis gali plačiai taikomas įvairiose srityje: spausdinti trimačius žaislus, mokymo įrangą ir kitus technologinius įrenginius, puikiai tinka skatinti naudotojų kūrybiškumą ir įkvėpimą.

Aliuminio lydinio korpusas užtikrina aukštą atsparumą šilumai, o kompaktiškas spausdintuvo dydis (220 * 220 * 250 mm) leis nesunkiai surasti jam vietą ant jūsų stalo.

Anet A6

3D spausdintuvo naudojimas yra nesunkiai perprantamas ir užtikrina patogią naudotojo patirtį. Visi komponentai gaminami griežtai laikantis reikalavimų. Šis 3D spausdintuvas suteikia aukštą kokybę už prieinamą kainą, todėl labai rekomenduojamas pradedantiesiems 3D darbų mėgėjams, nestokojantiems vaizduotės.

Parduotuvėje „TomTop“ pirkdami 3D spausdintuvą „Anet A6“ už €139.35 kainą dabar nemokamai gausite 1.75mm PLA spausdinimo medžiagos, kurios vertė yra 15.67 €. Prekė bus pristatyta iš Vokietijos sandėlio, taigi, greitai ir be jokių importo mokesčių.

Jei šis modelis jūsų nesudomino, daugiau Anet 3D spausdintuvų rasite čia: https://deal.tomtop.com/activity/Anet_en.html