Kaip vienu USB kabeliu prie kompiuterio prijungti keturis UHD monitorius?

Taipėjuje vykstančioje parodoje „Computex 2016“ bendrovė „DisplayLink“ parodė pirmąjį pasaulyje keturių Ultra HD 4K 60P monitorių junginį, kuris gali būti prijungtas prie kompiuterio per vieną USB jungtį. Tai tapo įmanoma naujo „DL-6000 Series“ lusto dėka.

Computex-2016-Quad-4k-DL-6950-1

Kompanijos vyresnysis pardavimų ir rinkodaros viceprezidentas Johnas Cumminsas pažymėjo, kad prieš kelerius metus daugelis abejojo ar per USB sąsaja įmanoma prijungti Full HD ekraną. Bet „DisplayLink“ įrodė, kad tai labai paprasta. Be to, ji tuo neapsiribojo ir „CES 2016“ parodoje pristatė mikroschemų rinkinį „DL-6950“, kuris palaiko dviejų 4K raiškos monitorių prijungimą. O dabar vartotojai gali tiesiogiai prisijungti keturis UHD monitorius, naudodami vieną USB Type-C arba standartino USB-A tipo kabelį.

Naujovė skirta specialistams, dirbantiems su vaizdo ir nuotraukų apdorojimu, kuriems darbo ploto visada trūksta, taip pat dizaineriams, inžinieriams ir kitiems profesionalams.

maxresdefault

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau