Ryškios spalvos ir išskirtinis dizainas: AOC pristato naujus 4K UHD monitorius

Monitorių specialistas AOC savo daug kartų apdovanotą 77-ąją seriją papildo dviem naujais aukščiausios kokybės UHD modeliais. Abiejuose AOC U2777PQU ir U3277PWQU 3840 x 2160 pikselių skiriamosios gebos bei 68,6 cm (27″) ir 81,2 cm (31,5″) įstrižainės monitoriuose vaizdo elementų yra keturis kartus daugiau nei „Full-HD“ monitoriuose. Vaizdas juose labai ryškus, ekrano darbalaukyje dar daugiau vietos, todėl galima dirbti produktyviau. Greta aukštos monitorių vaizdo kokybės AOC svarbi ir naudotojo gerovė. Ergonomiškos nustatymo galimybės leidžia patogiai ir tinkamai sėdėti, o dėl AOC „Flicker Free“ technologijos, dirbant nepavargsta akys.

4K UHD skiriamosios gebos 27″ monitorius: AOC U2777PQU
4K UHD skiriamosios gebos 27″ monitorius: AOC U2777PQU


Labai ryškūs natūralių spalvų vaizdai
AOC U2777PQU (27) yra su IPS skydeliu, o AOC U3277PWQU (31.5) naudojama AMVA technologija. Abu skydeliai užtikrina 4K UHD 3840 x 2160 pikselių skiriamąją gebą ir 16:9 plačiaekranį vaizdo formatą. Monitoriai perteikia vaizdus daugiau nei 1 milijardu spalvų (Real 8 bit+FRC) ir dengia 100 % sRGB spalvų erdvės. AOC U3277PWQU AMVA technologijos monitoriaus skydelis netgi palaiko apie 95 % NTSC spalvų erdvės, todėl vaizdas dar geresnis. Dėl didelės skiriamosios gebos ekrano, darbalaukyje atsiranda daugiau vietos. Su tokiais monitoriais, fotografai ar grafikos dizaineriai savo vaizduose, nedidindami mastelio, gali matyti keturis kartus daugiau detalių. Vartotojai, kurie vienu metu atlieka kelias užduotis ir lygiagrečiai naudoja kelis langus taip pat džiaugiasi šiais privalumais. Dėl plataus regėjimo lauko kampo spalvos vienodai gerai matomos sėdint beveik bet kokioje padėtyje. Žaidžiantys sudėtingus grafinius žaidimus, mėgaujasi trumpu ekrano atsako laiku ir puikia 4K skiriamąja geba.

 

Didelis ekranas, itin plati spalvų erdvė: AOC U3277PWQU
Didelis ekranas, itin plati spalvų erdvė: AOC U3277PWQU

Patogumas ir produktyvumas
AOC U2777PQU ir AOC U3277PWQU pasižymi didelėmis ergonomiškų funkcijų galimybėmis, leidžiančiomis jas patogiai naudoti. Kiekvienas ekranas turi reguliavimo, pakreipimo, pasukimo 90° kampu („Pivot“) bei nulenkimo funkcijas, leidžiančias kiekvienam naudotojui surasti patogią ir tinkamą sėdėjimo padėtį, ypač svarbią ilgai sėdint. AOC „Flicker Free“ technologija sumažina ekrano mirgėjimą, todėl nepavargsta akys. Abiejuose monitoriuose yra daugybė jungčių, prijungti įvairiems prietaisams. Be monitoriaus prievado, HDMI 2.0, DVI ir VGA jungčių, yra ir USB 3.0 šakotuvas sparčiajam duomenų perdavimui bei mobiliųjų telefonų baterijų sparčiajam įkrovimui. PiP („Picture-in-Picture“) ir PbP („Picture-by-Picture“) funkcijos leidžia vienu metu rodyti skirtingų vaizdo šaltinių turinį kadrais arba kaip vaizdą vaizde. Dėl 4K UHD skiriamosios gebos vaizdo, fragmentai abiem būdais rodomi labai detaliai, todėl atlikti kelis veiksmus vienu metu dar patogiau.

AOC U2777PQU ir AOC U3277PWQU prekyboje pasirodys 2016 m. rugsėjo mėn. Rekomenduojamos kainos yra 649 EUR ir 699 EUR. Šiems naujiems modeliams, kaip ir visiems AOC monitoriams, suteikiama trijų metų garantija su vietine keitimo paslauga.

Pranešimas žiniasklaidai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau