Kaip užtikrinti efektyvų bei skubų krovinių pervežimą?

Upė, oras, jūra, geležinkelis, kelias: kaip pasirinkti veiksmingiausią alternatyvą, kad galėtumėte gabenti prekes bet kurioje Lietuvos vietoje ir net tarptautiniu mastu? Akivaizdu, kad kelių transportas dar ilgai išliks svarbiausia logistikos grandinės grandimi. Dėl daugelio daugiau ar mažiau akivaizdžių priežasčių šiandien tai vis dar yra pelningiausias sprendimas! Jei abejojate, šie 5 argumentai greičiausiai pakeis jūsų nuomonę apie krovinių gabenimą keliais.

Patikima transporto rūšis

Kai kreipiatės į profesionalų vežėją, kad pristatytų jūsų krovinius, jums reikia partnerio, kuris yra patikimas ir profesionalus. Krovinių gabenimo pasaulyje kelių transporto vežėjai yra nuosekliausi. Pavyzdžiui, jei geležinkelio linijoje kyla problemų, eismas gali greitai visiškai sustoti. Kita vertus, sunkvežimis ar mikroautobusas visada galės paskutinę minutę pakeisti kursą įvykus autoavarijai. Kelyje pavojai ne taip smarkiai trukdo pristatyti krovinį laiku, nes galima greičiau rasti alternatyvų. Kita vertus, oro ar geležinkelių transporto atveju netikėtumai gali daug greičiau tapti kliūtimi.

Tankus kelių tinklas, kad būtų galima kuo greičiau pristatyti prekes visoje Lietuvoje ir net už jos ribų

Dar vienas neginčijamas krovinių gabenimo keliais privalumas yra tas, kad kroviniai gali būti gabenami keliais maršrutais, nes Lietuvą kerta greitkeliai, taip pat nacionaliniai ir departamentų keliai. Dėl šio plataus tinklo palyginti lengva kirsti departamentą ar net regioną. Kalbant apie geležinkelius, jų neturime tiek, kad galėtume patenkinti visus poreikius, kurie atsirastų, jei apsieitume be kelių transporto. Kartu svarbu nepamiršti, kad mūsų geležinkelių tinkle pirmenybė visuomet teikiama keleiviams, o krovinių vežimas yra tik antroje vietoje.

Patrauklesnės kainos

Lyginant su gabenimu laivu ar lėktuvu, krovinių gabenimas keliais kainuoja mažiau. Todėl daugiau žmonių gali naudotis profesionalių vežėjų paslaugomis, nesvarbu, ar tai būtų reguliarus, ar atsitiktinis vežimas. Nepamirškite, kad vežėjai turi investuoti į brangesnę įrangą, kad galėtų teikti tokio pobūdžio paslaugas. Atsižvelgiant į siūlomus pristatymo terminus ir vieno kilometro kainą, kelių transportas vis dar yra geriausias pasirinkimas kainos ir kokybės santykiu!

Vis ekologiškesnis krovinių vežimas

Atmetus išankstinius nusistatymus, kelių transportas jau pradėjo ekologinį perėjimą ir toliau vystosi link vis palankesnio modelio. Sunkvežimių ekologija sparčiai vystosi… daug sparčiau nei oro transporto srityje, kuri vis dar kelia daug problemų mūsų planetai.