Į ką reikėtų atkreipti dėmesį perkant lauko suolus?

Planuojate sutvarkyti sodo ar terasos erdvę? Norite sužinoti, į ką būtina atkreipti dėmesį renkantis lauko suolus? Štai pagrindiniai kriterijai, kuriuos būtina turėti omenyje.

Geriausios medžiagos lauko suolams

Aukštos ir žemos temperatūros poveikis, taip pat kontaktas su vandeniu ir UV spinduliais yra paprastas receptas greitai sugadinti sodo baldus, jei jie nėra tinkamai apsaugoti. Taigi, kokios medžiagos geriausiai tinka sodo baldams? Pasirodo, labai populiarios, be kita ko yra mediena ir ketus, kurie yra padengti specialiais apsauginiais sluoksniais, apsaugančiais nuo pažeidimų. Šios medžiagos taip pat puikiai dera viena su kita ir būtent tokius balkono ir sodo suolus dažniausiai galima rasti parduotuvių pasiūloje. Suolai pagaminti iš plastiko taip pat yra geras pasirinkimas, nes jie yra lengvi ir lengvai perkeliami.

Į ką turėtumėte atkreipti dėmesį pirkdami sodo suoliuką? Pirmiausia, medžiaga, iš kurios jis pagamintas – nuo jos priklauso baldo patvarumas ir ilgaamžiškumas. Jei perkate tradicinį ketaus suolą su medinėmis lentomis, atkreipkite dėmesį, ar medžiagos tinkamai apsaugotos nuo korozijos. Jei renkatės plastikinį suoliuką, patikrinkite, ar gamintojas nurodo, kad jis yra atsparus temperatūrai ir UV spinduliams. Kitas klausimas – naudojimo patogumas. Idealus suolas turėtų turėti patogius atlošus ir porankius, kurie užtikrintų didelį komfortą ant suolo sėdintiems žmonėms. Būtų gerai, kad pasirinktas modelis taip pat atitiktų mūsų sodo stilių ir aplinką.

Spalvos ir derinimas prie sodo erdvės

Be pagaminimo medžiagos, nereikėtų pamiršti ir vizualinių aspektų. Plačios parduotuvių pasiūlos dėka, šiuo atžvilgiu suderinti nėra sunku, Jei norite pasirinkti lauko ir balkono suoliuką, verta atkreipti dėmesį, ar jis derės prie kitų apdailos elementų, įskaitant fasadą ir tokias detales kaip balkono turėklai. Taigi čia verta vadovautis nuoseklumu ir jungti atskirus elementus taip, kad jie sudarytų gerai suderintą visumą.

Dekoracijos, geras būdas nesunkiai pakeisti stilių

Perkant lauko ir terasos suolus verta atsiminti, kad pakeisti jų išvaizdą – jei atsiranda tokia būtinybė – tikrai nėra sunku. Dekoratyvinės detalės, tokios kaip pagalvės ir pledai, padeda pakeisti jų išvaizdą vos per kelias minutes ir daugeliu atvejų tikrai už nedidelę kainą.

Kaip matote, renkantis lauko suolus reikia atsižvelgti į kai kuriuos tikrai svarbius dalykus. Visa tai tam, kad tokie baldai būtų kuo praktiškesni, o taip pat puikiai atrodytų net ir po daugelio naudojimo metų.