Windows 10 licencija visam gyvenimui vos už 11 €, Office 23 €: iki 91% nuolaida metų pradžiai!

Neabejoju, kad dauguma žmonių išgirdę teiginį, jog „Windows“ yra populiariausia operacinė sistema pasaulyje, nieko naujo nesužinos. Tačiau yra daug daugiau internautų, nei galite įsivaizduoti, neturinčių šios licencijuotos programinės įrangos ir tai stebina. Jei esate vienas iš tokių, nesijaudinkite, nes jums nebūtina išleisti daug pinigų, kad gautumėte visiškai veikiančią sistemą, ir mes jums pasakysime, kaip ją gauti.

Yra daug reikšmingų privalumų naudojant ir valdant legaliai licencijuotą „Windows“, tačiau akivaizdžiausia yra galimybė atnaujinti visus savo įrenginius, kad būtų užtikrinta visapusiška apsauga nuo bet kokių klaidų, kurios gali sukelti saugumo problemų ar kitaip pabloginti vartotojo patirtį.

„Windows 10“ ir „Office“ už itin kuklią kainą
Mes siūlome jums 35% nuolaidų kuponą TOP35, kad galėtumėte juo pasinaudoti pirkdami bet kurią licenciją iš žemiau esančio sąrašo.

Microsoft Windows 10 Pro OEM CD-KEY GLOBAL €13,36 (NAUDOKITE 35% KUPONĄ: TOP35)

Microsoft Windows 11 Pro OEM CD-KEY GLOBAL €18,02 ( NAUDOKITE 35% KUPONĄ: TOP35 )

Microsoft Windows 10 Home OEM GLOBAL CD-KEY €10,93 ( NAUDOKITE 35% KUPONĄ: TOP35 )

Office2016 Professional Plus CD Key Global €22,52 ( NAUDOKITE 35% KUPONĄ: TOP35 )

Office2019 Professional Plus CD Key Global €36,26 ( NAUDOKITE 35% KUPONĄ: TOP35 )

Office2021 Professional Plus CD Key Global €40,38( NAUDOKITE 35% KUPONĄ: TOP35 )

Windows10 PRO + Office2016 Professional Plus CD Keys Pack €31,94 ( NAUDOKITE 35% KUPONĄ: TOP35 )

Windows10 PRO OEM + Office2019 Professional Plus CD Keys Pack €50,42 ( NAUDOKITE 35% KUPONĄ: TOP35 )


Kaip užsisakyti licenciją?

Įdėkite produkto licencijos raktą į savo krepšelį spustelėdami mygtuką Pirkti dabar.

Norėdami pasinaudoti papildoma 35% nuolaida, įveskite reklamos kredito kodą TOP35.

Užpildykite užsakymą naudodami vieną iš daugelio svetainės siūlomų mokėjimo būdų („PayPal“, kreditinė kortelė, banko pavedimas ir kt.).
Kai sumokėsite, el. Paštu gausite licencijos raktą (raidinių ir skaitinių simbolių seriją). Todėl užsisakydami būkite atidūs ir įveskite savo el. Pašto adresą ir drąsiai ieškokite laiško. Patikrinkite ir šlamšto aplanką, kartais ten yra jūsų licencijos kodas.

Kaip aktyvuoti licenciją?

Kai kurie iš jūsų paklausite, kaip aktyvuojamos šios licencijos. Norėdami suaktyvinti „Windows“ licenciją, turite spustelėti mygtuką Pradžia ir eiti į Nustatymai (krumpliaračio piktograma). Kai atsidarys langas, kairėje pasirinkite „Aktyvinti“ ir pamatysite mygtuką „Keisti produkto kodą“. Paspaudus mygtuką, atsidarys langas, kuriame galėsite parašyti arba tiesiog įklijuoti (CTRL + V) el. Paštu gautą licencijos kodą.

„Office“ procesas yra dar paprastesnis. Tiesiog atidarykite vieną iš įdiegtų „Office“ programų („Excel“, „Word“ ar kt.) ir pasirinkite viršutinio meniu skiltį „Failas“. Tada kairėje pasirinkite „Paskyra“, o dešinėje pamatysite galimybę pakeisti produkto raktą taip pat, kaip aš paaiškinau „Windows“. Nepamirškite, kad norint aktyvuoti licenciją, privalote turėti įdiegtą teisingą „Windows“ ir „Office“ versiją. Kitaip tariant, jei turite „Windows Home“ ir įsigijote „Windows Pro“ licenciją, ji neveiks.