Kaip išvalyti minkštus baldus namuose?

Minkšti baldai labai greitai susitepa, ypač jei tai šviesus audinys. Daug laiko mes praleidžiame ant sofos, ant valgomojo kėdžių, kurių apmušalai išsitepa nuo mūsų kasdieninio prisilietimo. Išvalyti sofos dėmes gali būti sunku, kadangi reikia ir priemonių ir laiko visam valymo procesui atlikti. Efektyvus valymas, tai reiškia bet kokių dėmių pašalinimas, gera žinia ta, kad net ir raudonojo vyno dėmę, galite lengvai pašalinti nuo savo sofos ar kito minkštojo baldo! Prieš pradedant valymo darbus, turite atidžiai pasidomėti kaip reikia valyti baldą, kadangi dauguma gamintojų, nurodo ar pateikia išsamias valymo instrukcijas, todėl norint būti atsargiems, prieš pradedant valymus reikia atlikti namų darbus.

Valymo informacija ant etiketės

Dažniausiai pagrindinis valymo informacijos šaltinis yra etiketė, joje galite rasti valymo rekomendacines nuorodas ar žymėjimus, tad atidžiai apžiūrėkite valomus baldus ir jų etiketes. Štai keletas kodų, kuriuos galite rasti ir ką jie reiškia: W – tokią medžiagą, galite valyti vandeniu. S – Nenaudokite vandens šiai medžiagai valyti. Naudokite tirpiklio pagrindu pagamintą valiklį. WS – šios medžiagos valymui galima naudoti vandens arba tirpiklių pagrindu pagamintus valiklius. X – Siurbkite tik šią medžiagą. Nenaudokite vandens ar tirpiklių turinčių valiklių.

Kaip išvalyti sofos dėmes?

Pagrindinis būdas, naudoti specialius tirpalus ir neskubėti jų nuvalyti, kartais reikia laiko, kad tirpalas įsigertų į medžiagą. Šie patarimai turėtų padėti valyti kiekvienos rūšies audinį, tačiau prieš tepdami ant visos sofos, patikrinkite valymo etiketę ir patikrinkite produktus nepastebimoje vietoje.

Kaip išvalyti medžiaginę sofą?

Nuvalykite sofą. Švariai nuvalykite sofą šepečiu. Tai atlaisvins viską, kas išdžiūvo ant sofos. Pabarstykite sodos ir leiskite jai pabūti 20 minučių. Pasigaminkite universalų sofos valiklį. Kol kepimo soda ant sofos, pasigaminkite šį paprastą valiklį, kad pašalintumėte visas likusias dėmes.

Sumaišykite 1 šaukštelį indų ploviklio, 1 a.š. baltojo acto ir 1 puodelio šilto vandens mažame purškimo buteliuke. Nuvalykite sofą. Apipurkškite baltą skudurėlį valymo tirpalu ir švelniai patrinkite ir patrinkite visas dėmes ant audinio. Leiskite audiniui išdžiūti. Nesėdėkite ir nedėkite ant sofos jokių daiktų kelias valandas arba tol, kol sofa visiškai išdžius. Minkštų baldų valymas gali atrodyti sunkus procesas, tačiau nepamirškite, kad visuomet galite kreiptis į profesionalus.