5 patarimai, kaip išsirinkti gražius pintus lauko baldus

Pinti lauko baldai – viena ryškiausių ir labiausiai pastebimų vasarnamio ar kaimo namų teritorijos detalių, todėl juos rinkdamiesi visuomet skiriame didelį dėmesį baldų išvaizdai ir, žinoma, kokybei bei ilgaamžiškumui.

Šiais laikais rinkoje galime rasti labai daug įvairių spalvų ir stilių lauko pintų baldų, todėl sprendimas dažnai būna sunkus – jei susiduriate su tokiomis problemomis, turėtumėte atsižvelgti į šiuos patarimus.

Pinti lauko baldai www.ekoseses.lt

Pvz. sintetinio pinto rotango lauko baldai pagaminti taip, kad atlaikytų gana atšiaurų mūsų šalies klimatą. Dirbtinio rotango baldus galima palikti lauke žiemai, tačiau būtina išimti pagalves. Tokius baldus geriau naudoti iki 5 laipsnių temperatūroje, nes rotangas įdega esant minusinei temperatūrai ir gali įtrūkti, jei yra didelė apkrova. TAČIAU, jei atsargiai atsisėdate ir nesudrimbate į juos, tokius pintus baldus galima naudoti ištisus metus!

Peržiūrėkite vyraujančias pintų baldų tendencijas!

Tai vienas iš paprasčiausių būdų sukurti madingą sodo aplinką – jei naudositės vyraujančiais stiliais, niekada nesuklysite. Žinoma, reikėtų atminti ir tai, kad tendencijos nuolat kinta, todėl aklai jomis vadovautis nereikėtų: geriausia pritaikyti tas idėjas, kurios jums patiems patiks ilgą laiką. Pavyzdžiui, 2023 metais siūloma maišyti medžiagas ir kurti savo komplektus su rotango, medžio ir metalo lauko baldais, nevengti ryškių spalvų, didelį dėmesį skirti lauko šviestuvams, suoliukams ir suoliukams, lauko šildytuvams bei lauko terasos dangoms.

Atsižvelkite į esamą sodo sklypo dizainą.

Taip, lauko pinti baldai užima nemažą terasos ar denio dalį, tačiau tikėtina, kad aplinkui jau yra daugybė detalių ir daiktų, kurių nereikėtų ignoruoti. Šiuo atveju svarbu apsispręsti, ar pintų baldų komplektas taps pagrindiniu akcentu, ar tiesiog papildys jau esamą atmosferą – nuo ​​to priklausys tolimesni sprendimai, kurie leis sukurti vieningą dizainą.

Eksperimentuokite su spalvomis

Ryškios spalvos šiemet bus pastebimos tiek interjere, tiek gatvės dizaine, todėl reikia sultingesnių atspalvių – jie įneš daugiau unikalumo ir ryškių įspūdžių. Tačiau jei jums labiau patinka elegantiškesnės ir įmantresnės idėjos, naudokite ryškias pagalves arba papuoškite stalą ryškiais kaimiško dekoro elementais.

Neignoruokite pintų baldų dydžio ir formos

Galite pasirinkti gražiausią lauko pintą kėdę ar stalą, bet jei jūsų sodo sklypas atrodo. kaip kolūkio laukas, kuriame auginamos bulvės, galutinis rezultatas bus toli gražu ne toks, kokį įsivaizdavote. Norint to išvengti, labai svarbu atsižvelgti į turimą erdvę ir pasirinkti baldų dydį bei formą: jei terasa nedidelė, joje daug gražiau atrodys lengvi ir kompaktiški gaminiai.

Prisiminkite komfortą

Žvelgdami į pintą baldų komplektą, paklauskite savęs, ar tai tikrai patogus baldas jums. Jūsų vasarnamis ar terasa ar terasa nėra salonas, todėl svarbu susitelkti į savo poreikius ir kartais pamiršti vyraujančias tendencijas bei patarimus. Tačiau šiais laikais nesudėtinga derinti komfortą ir dizainą – pažiūrėję į lauko baldus, kurie yra mūsų svetainėje pintų baldų kataloge, tuo įsitikinsite patys.

Vadovaudamiesi šiais patarimais nesunkiai susikursite stilingą ir gražų kiemą ar terasą. Svarbu, kad jūsų vasarnamis suteiktų jums geriausias emocijas – tuomet mėgausitės kiekviena diena, praleista mėgstamoje vasarnamyje.