AnTuTu paskelbė galingiausius 2016-ųjų prietaisus

Populiarios prietaisų testavimo programos „AnTuTu“ kūrėjai apibendrino praėjusių metų rezultatus ir paskelbė galingiausius praėjusių metų prietaisus. Kiekvienas reitinge paminėtas prietaisas buvo išbandytas nemažiau nei 2000 kartų. Sudarant geriausiųjų sąrašus buvo naudojama vidutinė bandymų reikšmė. „AnTuTu“ prietaisus suskirstė į tris kategorijas: galingiausių iOS, “Android” ir bendrą Top-10.

Sparčiausiu išmaniuoju telefonu tarp visų šiuo metu esamų tapo „iPhone 7 Plus“ su daugiau nei 180 tūkstančių taškų rezultatu. Prisiminsime, kad šis modelis naudoja keturių branduolių lustą „A10 Fusion“. Antroji vieta atiteko „iPhone 7“ su 172 tūkstančiais taškų, o trejetuką užbaigia „OnePlus 3T“. Nei vienas iš „Samsung“ išmaniųjų į geriausių dešimtuką šį kartą nepateko.

Korėjos milžinės telefonų nerasite net našiausių „Android“ prietaisų Top-10. Jame pirmoji vieta atiteko „OnePlus 3T“ antroji – „LeEco LeMax 3“, o trečioji – „Moto Z“. „Google Pixel“ ir „Pixel XL“ atsidūrė lentelės apačioje.

Tarp iOS prietaisų besąs galingiausiu pasirodė „iPad Pro 12,9“ su beveik 195,000 taškų. Antroji vieta atiteko „iPhone 7 Plus“, trečioji – „IPad Pro 9,7“.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau