Vandeniui atsparus išmanusis laikrodis „Samsung Gear S3“ jau Lietuvoje

Naujausią išmanųjį laikrodį „Samsung Gear S3“ nuo šiandien galima įsigyti ir Lietuvoje. Įrenginys išsiskiria atsparumu vandeniui ir dulkėms (IP68 standartas), nesenstančiu dizainu bei suderinamumu su „iOS“ operacinę sistemą palaikančiais prietaisais*.

„Su „Gear S3“ mes tęsiame savo dėvimų prietaisų tradicijas, taikydami naujausias inovacijas, palengvinančias žmonių gyvenimą, – sako Simonas Skupas „Samsung Electronics Baltics“ padalinio Lietuvoje vadovas. – Naujasis laikrodis tai įvairioms gyvenimo situacijoms skirtas prietaisas, kurį nuo šiandien gali išbandyti ir Lietuvos gyventojai.“

Gear S3 frontier
Gear S3 frontier

„Samsung Gear S3“ integruotos naujausios technologijos – atsparumas vandeniui be dulkėms, integruotas GPS, barometro bei spidometro programėlės. Naudodamiesi šiuo prietaisu, jo savininkai taip pat galės sekti savo kasdienį aktyvumą, matyti nueitą atstumą, išdegintas kalorijas bei pasimatuoti pulsą. Be to, šio laikrodžio savybėmis galės naudotis dar didesnis technologijų gerbėjų ratas, mat įrenginys yra suderinamas su „iOS“ platformą turinčiais išmaniaisiais telefonais.

Lyginant su pirmtaku „Gear S2”, „Gear S3“ išskirtinis besisukantis ciferblatas buvo patobulintas naujomis funkcijomis. Neliesdami ekrano vartotojai nuo šiol gali priimti arba atmesti skambutį ar atidėti žadintuvą. Be to, rašant ir piešiant ekrane, žinutės gali automatiškai pavirsti į tekstus ir jaustukus. Vartotojai, naudodamiesi priminimo aplikacija gali sukurti trumpus priminimus ir darbų sąrašus tam, kad suvaldytų netgi beprotiškiausius tvarkaraščius.

Gear S3 classic
Gear S3 classic

Vartotojai Lietuvoje gali rinktis iš dviejų modelio variantų: sportiško ir praktiško „Gear S3 frontier” aktyviems ir „Gear S3 classic” siekiantiems elegancijos. Abiejų modelių kaina 399 Eur.

*Suderinama su šiais įrenginiais: „iPhone 5“, „iPhone 5S“, „iPhone 5C“, „iPhone 6“, „iPhone 6+“, „iPhone 6S“, „iPhone 6S+“, „iPhone 7“, „iPhone 7+“ and „iPhone SE“ („iOS 9.0 ir naujesnė)

**Funkcijos gali skirtis priklausomai nuo regiono ir paslaugų tiekėjo. Funkcionalumas, savybės, specifikacijos ir kita informacija apie produktą, pateikta šiame pranešime, įskaitant, bet neapsiribojant privalumais, dizainu, kainodara, komponentais, eksploatacinėmis savybėmis, prieinamumu ir pajėgumu, gali kisti be išankstinio įspėjimo ar įsipareigojimo.

Pranešimas žiniasklaidai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau