Geriausi Android išmanieji telefonai pagal kainos ir galios santykį

AnTuTu testų kūrėjai ne tik nuolat skelbia galingiausių Android išmaniųjų telefonų mėnesio reitingą, bet ir įvardija geriausius įrenginius pagal kainos ir našumo santykį. Prietaisai buvo vertinami pagal siūlomą galią už savo kainą.

Kategorijoje iki 290 USD „AnTuTu“ autoriai geriausia investicija laiko „Redmi Note 11T Pro“, pagrįstą MediaTek Dimensity 8100 procesoriumi. „OnePlus Ace Racing Edition“ („MediaTek Dimensity 8100“) ir naująjį „Redmi Note 12 Turbo“ („Snapdragon 7+“). Gen 2) taip pat nusipelno ypatingo dėmesio.

Renkantis įrenginius, kurių kaina mažesnė nei 435 USD, minėtu atžvilgiu geriausi variantai yra „OnePlus Ace 2V“ („MediaTek Dimensity 9000“), „Lenovo Legion Y70“ („Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1“) ir „Redmi K60“ („Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1“).

„Redmi K60 Pro“, „iQOO 11“ ir „OnePlus 11“ pirmauja klasėje iki 580 USD – visi trys išmanieji telefonai aprūpinti aukščiausios klasės „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2“ procesoriumi.

Turėdamas iki 726 USD biudžetą, „AnTuTu“ vadina „OPPO Find X6“, „iQOO 11 Pro“ ir „Xiaomi 13 Pro“ geriausiu pasirinkimu už savo pinigus. Ir vėl, visą trejybę maitina Snapdragon 8 Gen 2.


Turėdami neribotą biudžetą, didžiausią galią už prašomą sumą galite gauti iš Nubia Red Magic 8 Pro+. „Honor Magic5 Pro“ ir „OPPO Find X6 Pro“ taip pat atrodo gerais pasirinkimais. Kaip ir ankstesnėse dviejose kategorijose, ši trijulė aprūpinta flagmanu „Snapdragon 8 Gen 2“ platforma.