Paskelbti iPhone modeliai, kurie negaus iOS 17

„Apple“ garsėja ilgais savo įrenginių palaikymo laikotarpiais, tačiau anksčiau ar vėliau jis baigiasi. 2023-ieji nebus išimtis – „Mac Rumors“ portalo teigimu, šiais metais „obuoliukų“, kurie pereis į naujausią programinės įrangos versiją, sąrašas dar labiau sumažės.

Šaltinio teigimu, „Apple“ išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai, pagrįsti „A11 Bionic“ procesoriumi ir senesniais lustais, šiais metais neteks galimybės atnaujinti „iOS“. Tai yra „iPhone 8“ ir „8 Plus“, „iPhone X“, antrosios kartos „iPad“ ir pirmoji „iPad Pro“ versija, kurios ekrano įstrižainė yra 9,7 ir 12,9 colio. Visi šie įrenginiai buvo pristatyti nuo 2015 m. lapkričio iki 2017 m. lapkričio mėn.

Naujajame prekės ženklo „juodajame sąraše“, anot neoficialios informacijos šaltinio, bus kelios išimtys. Visų pirma, perėjimas prie iPad OS 17 priskiriamas iPad šeštosios ir septintosios serijos planšetiniams kompiuteriams su A10 Fusion lustu, taip pat 10,5 colio ir 12,9 colio antrosios kartos iPad Pro, pagrįstu A10X Fusion platforma.

Tikimasi, kad iOS 17 ir iPad OS 17 bus anonsuojamos WWDC konferencijoje, kuri vyks 2023 m. birželio 5–9 d.