„Alcatel Hero 2+“ išmanusis telefonas su „Cyanogen OS“

Parodos „Mobile World Congress“ Barselonoje metu, „Alcatel“ su „Cyanogen“ parama, pristatė naują išmanųjį telefoną „Hero 2+“, kuris, ką galima nuspėti iš pavadinimo, yra atnaujinta modelio „Hero 2“ versija. Prisiminsime, kad pernai pristatytas „Hero 2“ yra „iF Design Award“ premijos laureatas.

Alcatel Hero 2+
Alcatel Hero 2+

Viena iš pagrindinių „Hero 2+“ ypatybių yra naudojama operacinė sistema „Cyanogen OS“. Naujiena yra labiau pažengusi saugumo srityje, leidžia tiksliau, lyginant su įprasta „Android“, koreguoti operacinę sistemą pagal savo poreikius. Vartotojams siūlomas platų temų, šriftų, piktogramų ir animacijų pasirinkimas. Nuotraukų apdorojimo programa turi didelį filtrų rinkinį, o privatumo apsauga suteikia galimybę kontroliuoti asmeninius duomenis. Dėmesio vertos šifravimo ir nuotolinio duomenų sunaikinimo vagystės atveju funkcijos, taip pat „PIN Scramble“, kuri kaskart keičia telefono atrakinimo klavišus – taip piktadariui bus sunkiau sužinoti slaptažodį, sekant pirštų judesius.

Cyanogen OS

„Hero 2+“gali pasigirti 6 colių FullHD ekranu, 2GHz aštuonių branduolių MT6592 procesoriumi, LTE palaikymu, 13 megapikselių pagrindine ir 5 MPx priekine kameromis, 2GB RAM, 16GB”flash” atminties ir 3100 mAh baterijos talpa. Prietaiso matmenys yra 160,5 × 81,6 × 7,9 mm.

Naujiena Šiaurės Amerikos rinką pasieks antrąjį šių metų ketvirtį už 299 $ kainą.