Paskelbti „Samsung Galaxy S6“ ir „S6 Edge“ našumo testų rezultatai ir kainos

Dviejų „Samsung“ flagmano „Galaxy S6“ ir jo modifikacijos su kraštuose užlenktu ekranu „Galaxy S6 Edge“ pristatymas tapo vienu svarbiausiu „Mobile World Congress 2015“ parodos įvykiu. Prekinio ženklo gerbėjams prietaisai padarė labai dviprasmišką įspūdį. Daugelį potencialių pirkėjų nemaloniai nustebino netikėtas gamintojo sprendimas atsisakyti microSD kortelės palaikymo, taip pat labai silpnas 2600 mAh talpos akumuliatorius – kurio telefonui, turinčiam 2K raiškos ir 5,1 colio įstrižainės ekraną gali būti mažokai. Nepaisant to, išmanieji telefonai nusipelnė jiems parodyto dėmesio, atsižvelgiant į tai, kad jie turi puikias technines charakteristikas, o „Galaxy S6 Edge“ ir išskirtinę išvaizdą.

Išsamią informaciją apie šiuos modelius jau skelbėme anksčiau, be atsakymo liko tik kainos klausimas.

Ir nors gamintojas kainos iki šiol nepaskelbė, į pagalbą atėjo Olandijos „Samsung“ padalinys, savo svetainėje suteikęs galimybę iš anksto užsisakyti naujus flagmanus. „Samsung Galaxy S6“ su 32 GB atminties kainuoja 699 €, o analogiškos talpos „Galaxy S6 Edge“ – 849 €. 64 ir 128 GB versijų kainos nebuvo paskelbtos.

Paskelbti "Samsung Galaxy S6" ir "S6 Edge" našumo testų rezultatai ir kainos

"Samsung Galaxy S6" ir "S6 Edge" kainos

Internete taip pat pasirodė pirmieji „Samsung Galaxy S6 Edge“ testavimo rezultatai. Teste „AnTuTu“ modelis surinko 69 019 balų, o „Geekbench“ gavo 1475 ir 5004 taškus vieno ir kelių branduolių režimuose atitinkamai. „GFXBench“ testo rezultatai pateikti žemiau esančiose nuotraukose.

Samsung-Galaxy-S6-Edge-Benchmark-Results-Are-Off-the-Charts-474585-2-(1)

Samsung-Galaxy-S6-Edge-Benchmark-Results-Are-Off-the-Charts-474585-4-(1)

Samsung-Galaxy-S6-Edge-Benchmark-Results-Are-Off-the-Charts-474585-5-(1)

 

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau