Pirmasis pasaulyje išmanusis telefonas su LED nugarėle – „Alcatel A5 LED“ jau prieinamas reikliems Baltijos šalių jauniesiems vartotojams

Pasaulyje, kuriame visi stengiasi išsiskirti naudodami vienodas technologijas, „Alcatel“ pristato telefoną, sukurtą teikti džiaugsmą ir, visų pirma, leidžiantį išsiskirti. „Alcatel A5 LED“ yra pirmasis telefonas pasaulyje, turintis LED šviestukais papuoštą nugarėlę. Beje, ne tik unikalią, bet ir labai išmanią: nugarėlės spalvos ir švytėjimas praneša apie skambučius, žinutes ar pranešimus socialiniuose tinkluose. Na ir, galų gale, teikia daug džiaugsmo bei leidžia Jūsų asmenybei suspindėti draugų kompanijoje.

ABSOLIUČIAI UNIKALUS

Spalvoti pranešimai. Skirtingomis spalvomis spindinti telefono nugarėlė komunikuoja daug svarbios informacijos: iš nugarėlės spalvų bei jų kuriamų raštų galima atskirti skambučius nuo gautų žinučių, žadintuvo skambėjimą nuo socialinių tinkle pranešimų. Pavyzdžiui telefoną galima suprogramuoti, kad apie „Facebook“ atnaujinimus būtų pranešama mėlyna spalva, o apie „What’s app“ žinutes – žalia, „Snapchat“ pranešimus – geltona. Jei to negana – spalvas galima kaitalioti savo nuožiūra, tad Jūsų „Alcatel A5 LED“ skambučiai gali šviesti rožine, žadintuvo aliarmas – oranžine, o tekstinės žinutės – keisto ir nenuspėjamo, bet linksmo atspalvio geltona.

Alcatel A5 LED

Apšvieskite savo dienas ir naktis naudodamiesi „Colour Catcher“ technologija. „ Alcatel A5 LED“ kameros pagalba atpažįsta bet kokią spalvą ir gali ją perteikti savo nugarėlės šviestukų pagalba, vos vieno mygtuko paspaudimu. Puiku, ar ne? tai leidžia naudotis telefono automatiškai parenkamomis spalvinėmis temomis arba kurta savas, tik šiuo atveju savo nuožiūra galite keisti ne tik ekrano užsklandą, darbalaukį ar ikonas, bet ir telefono nugarėlės spalvą. Jau nekalbant apie tai, kad galima sukurti skirtingus sprendimus šviesiajam ir tamsiajam paros metui.

Įžiebkite savo muziką! „Alcatel A5 LED“ ne tik surengs nepakartojamą spalvų šou, atspindėdamas muzikos kuriamą nuotaiką ar ritmą efektingomis spalvomis. Skirtingus spalvinius variantus galima rinktis pakračius telefoną rankoje, tad  vakarėliai namuose, klube ar koncerrte taps dar smagesni.

SUKURKITE TOBULĄ SELFĮ

„Alcatel A5 LED“ turi 5MP (interpoliuotą iki 8MP) priekinę kamerą su blykste (nepakartojamiems ir ryškiems selfiams net ir esant ribotam apšvietimui) ir 8MP  (interpoliuotą iki 13 MP) pagrindinę kamerą. „Face Beauty“ telephone įdiegta programinė įranga leis kurta tiesiog tobulas nuotraukas, o  „Face Show“ programėlė – selfius leis paversti personalizuotais vaizdo klipais!

ITIN DIDELĖ SPARTA 

Šiuolaikiniame pasaulyje greitis yra viskas, todėl „ Alcatel A5 LED“ turi aštuonių branduolių procesorių ir palaiko 4G LTE tinklus. Visa tai tam, kad Jūsų turinys: nuotraukos, žaidimai, filmai ar interneto puslapiai užsikrautų be trukdžių ir būtų atvaizduota itin ryškiame 5.2 colio HD ekrane.

DEBIUTO PROGA DVI PUIKIOS DOVANOS

Pirmiesiems telefono pirkėjams skirtos puikios dovanos: tiems, kuriems bent laikinai reikia pritemdyti spalvas skirtas papildoma metalinė nugarėlė, o įvertinant faktą, kad telefonas pirmiausia skirtas „Tūkstantmečio vaikams“ neabejotinai tiks ir pridedamas „spinneris“.

TELEFONĄ RASITE OPERATORIŲ SALONUOSE IR PREKYBOS TINKLUOSE

Baltijos šalyse „A5 LED“ telefonu prekiaus „Tele2“ ir „Bitės“ salonai, taip pat nepriklausomi prekybos tinklai „Topo Centras“, Pigu.lt, 1a.lt ir kiti.

Šaltinis Pranešimas žiniasklaidai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau