Nebrangus įrenginys su vienu jutikliu padarys namą „protingu”

„Neurio“ – nedidelis prietaisas, kuris prijungtas prie namų elektros tinklo paverčia įprastą namą „protingu“. Sistema nereikalauja jutiklių įrengimo kiekviename buitiniame prietaise, o visus įrenginius kontroliuoja tiesiai iš elektros skydinės, analizuodamas elektros energijos srautus.

Nebrangus įrenginys su vienu jutikliu padarys namą "protingu"

Gamintojas siūlo aukštyn kojom apverstą „protingų namų” rinką. Nors daugelis žmonių nori padaryti savo namus „protingesniais“ su įvairių įmonių prietaisais ir montuodami atskirus jutiklius ant kiekvieno buitinio prietaiso, „Neurio“ siūlo naudoti vieną jutiklį ir debesų technologijų analitiką.

Naujiena stebi įvairius buitinius prietaisus su į elektros skydinėje įmontuoto prietaiso pagalba, beje, tam nereikia perpjauti jokių laidų. „Neurio“ jutiklis sąveikauja su Android ar iOS išmaniuoju telefonu ir leidžia realiu laiku sekti kiekvieno buitinio prietaiso energijos suvartojimą ir tokiu būdu sutaupyti pinigų.

Neurio

Ateityje kūrėjai planuoja jutiklius „išmokyti“ siųsti įspėjimus apie skalbimo mašinos darbo pabaigą, šaldytuvo atjungimą ir net apie tai, kad žaidimų konsolė vaikų kambaryje buvo įjungta be jūsų žinios.

„Neurio“ algoritmai analizuoja srovės galią kiekviename kanale (tai yra, kiekviename buitiniame prietaise) bei nustato prietaisų elgesį (pavyzdžiui, virdulys įjungtas arba išjungtas). Vėliau telefone suinstaliuota programa vartotojui parodo kas namuose veikia, o kas ne, kas suvartoja daug energijos ir kur yra problema (pavyzdžiui, pridegė kiaušinienė).