„Knocki“ projektas reikalingą finansavimą gavo per valandą

Namuose nuolat daugėjant „protingų“ prietaisų auga visos šios įvairovės patogių valdymo būdų poreikis. Prietaisus galima valdyti naudojant išmaniojo telefono programomis, balso komandomis ir gestais, o startuolis „Knocki“ siūlo tai atlikti beldimu.

Knocki

„Knocki“ kūrinys yra mažas bevielis įrenginys, kuris bet kokį paviršių gali paversti į universalų valdiklį. Tam pakanka prietaisą pritvirtinti, pavyzdžiui, ant sienos ar stalo, ir įjungti šviesą bus įmanoma pabeldus du kartus, o trys stuktelėjimai gali aktyvuoti, tarkim, ryte kavos virimo aparatą. „Knocki“ atpažįsta iki 10 unikalių beldimo schemų, o kūrėjai pabrėžia, kad prietaisas reaguoja į vibraciją, o ne į garsą, be to atskiria atsitiktinius svyravimus nuo apgalvotų veiksmų, todėl foninis triukšmas jo darbui neturės įtakos.

„Knocki“ projektas reikalingą finansavimą gavo per valandą

Naujiena suderinama su „Philips Hue“ lemputėmis, „Nest“ termostatais, „Samsung SmartThings“ ir „WeMo“ prietaisias, taip pat „Spotify“ ir „Gmail“ aplikacijomis ir bet kokiais, Wi-Fi palaikančiais, prietaisais.

Šiuo metu „Knocki“ projektas pristatytas minios finansavimo svetainėje „Kickstarter“, o kampanija jau susilaukė didžiulės sėkmės. 35 tūkstančių dolerių tikslas buvo pasiektas vos per vieną valandą, o naujienos rašymo metu buvo surinkta daugiau nei 345 tūkst.. Prietaiso kaina yra 69 $, o pristatymą pirkėjams tikimasi pradėti šių metų gruodžio mėnesį.