Acer savo galinguose Aspire V 17 Nitro nešiojamuosiuose kompiuteriuose įrengia Intel RealSense 3D kamerą

Šiandien Acer pristatė naujuosius Aspire V17 Nitro nešiojamuosius kompiuterius, kuriuose bus įrengta pažangi Intel® RealSense™ 3D kamera.  Kadangi kamera gali suprasti ir reaguoti į natūralius trijų dimensijų judesius, V Nitro naudotojai galės sąveikauti su žaidimais, atidarinėti tinklalapius ir naudoti programas beveik neliesdami kompiuterio klaviatūros ar pelės. Taip pat ši kamera įgalina 3D skenavimą, 3D modelių generavimą ir spausdinimą 3D spausdintuvais, dalijimąsi jais socialiniuose tinkluose. Keliose intuityviose programose galima patirti naujus žaidimų sąveikos, pramogų ir turinio kūrimo būdus.

Acer tiki, kad trijų dimensijų skaičiavimas duoda neribotą potencialą ir profesionaliam, ir paprastam naudojimui“, sako Johnas Miedema Acer Europe produkcijos rinkodaros direktorius. „Verslo programos apima 3D modeliavimą, konvertavimą ir architektūrinį dizainą, tuo tarpu populiariausias naudojimas pramogoms bus papildytos tikrovės žaidimai ir paprasta personalinio kompiuterio navigacija bei kontrolė.“Aspire V17 Nitro

Intel RealSense 3D kameroje yra paprasta kamera, infraraudonųjų spindulių kamera ir infraraudonųjų spindulių lazerinis projektorius. Kartu jie nustato atstumą, atpažindami infraraudonuosius spindulius, atšokusius nuo priešais esančių objektų. Šie vaizdiniai duomenys, kombinuojami su Intel RealSense judesių atpažinimo programomis, sukuria nejutiklinę sąsają, kuri reaguoja į rankų ir galvos mostus bei veido išraiškas. 3D kamera veikia kartu su programomis, kurios 3D technologiją perkelia į naują lygį:

Warrior Wave – žaidimas Senovės Graikijos tema, kuris pristato gyliu paremtą rankos valdymą. Žaidimas yra ir linksmas, ir keliantis iššūkį. Rankos kontūras leidžia žaidėjui manipuliuoti veikėjais ir objektais pagal jų judesius, todėl šiame interaktyviame žaidime rankų mostais veikėjus galima stabdyti, kelti, pašokti ir dar daugiau.

3DMe® programa leidžia skenuoti 3D vaizdą tiesiai iš kompiuterio. Su RealSense kamera nuskenuojamas žmogaus veidas iš priekio, iš kairės ir iš dešinės pusės. Žmogus iš karto perkeliamas į 3D veikėją ir gali tapti herojumi ar superžvaigžde! Su 3DMe programa žaiskite ir asmeninkite veikėją, kad jis atgytų visiškai animuotoje virtualioje aplinkoje, arba užsisakykite nepakartojamą atspausdintą kolekcinę 3D figūrėlę.

„Su Intel RealSense technologija naudotojai galės kontroliuoti ir sąveikauti su savo kompiuteriais įdomiai ir natūraliai,“ sako Kirkas Skaugenas, Intel vyr. viceprezidentas ir klientų-kompiuterių skyriaus generalinis direktorius. „Ar tai būtų žaidimo valdymas judesiais, ar savo veido ar kokio objekto skenavimas 3D spausdinimui, Acer Aspire V Nitro su Intel Core procesoriais ir Intel RealSense yra jaudinantis žingsnis į priekį naudotojams, ieškantiems itin efektyvaus nešiojamojo kompiuterio.“Aspire V17 Nitro

Asprie V 17 Nitro nešiojamųjų kompiuterių serija garantuoja didelį efektyvumą, daugialypę terpę ir pramogas su aptakiu ir elegantišku dizainu. Žaibo greičio apdorojimas, pažangi grafika, Full HD ekranas ir stiprus garsas privers žaidėjus pasinerti į veiksmą. Tai yra geriausia platforma bet kokiam profesionaliam ar paprastam galingų kompiuterių naudotojui.

Acer V 17 Nitro kompiuterių modeliai turi didelius 17,3 colių Full HD ekranus(1) su IPS technologija ir yra varomi ketvirtos kartos Intel Core i7-4710HQ keturių branduolių procesoriumi ir Nvidia® GeForce GTX 860M grafika su iki 4GB DDR5 VRAM, kas garantuoja pilno greičio darbą ir sklandžius žaidimus, taip pat iki 16GB atminties. Greiti 128GB ar 256GB SSD diskai(2) ir iki 1TB kietojo disko saugykla užtikrina greitą įkrovą ir spartų priėjimą prie failų, filmų, dainų ir nuotraukų.

Taip pat kompiuteryje yra naujausias 802.11ac belaidis ryšys greitam ir patikimesniam prisijungimui prie interneto(3). Supergreitas 802.11ac belaidis ryšys yra iki trijų kartų greitesnis nei ankstesnės kartos technologija (802.11n) ir padidina tinklo greitį, atstumą ir patikimumą, leisdamas daugiau žmonių naudoti skirtingus belaidžio ryšio prietaisus ir tuo pačiu metu gauti turinio srautą su mažiau trikdžių. Dvigubos belaidžio ryšio antenos palaiko ir 2.4GHz, ir 5GH dažnius bei garantuoja spartų prisijungimą prie interneto.

Kad nešiojamasis kompiuteris veiktų vėsiai ir dirbtų optimaliai, V 17 Nitro modeliai turi Acer DustDefender unikalią dulkių pašalinimo sistemą, kuri naudoja greitą ventiliatorių su plonais metaliniais ašmenimis. Ši sistema pašalina dulkių sankaupas, pagerina karščio išsklaidymą ir sumažina triukšmą.

Keturi integruoti garsiakalbiai (iš viso 8W išvestis) kartu su Dolby Digital Plus Home Theater™ parūpina galingą erdvinį garsą žaidimams, filmams ir muzikai. Tarp įvairių V 17 serijos modelių yra arba Blu-ray disko įrenginys skaidriems filmams, arba 8X DVD Super Multi Double Layer.

Kainos ir įsigijimas

Acer Aspire V 17 Nitro serijos nešiojamuosius kompiuterius su Intel RealSense 3D kamera bus galima įsigyti sausio mėn.; pradinė kaina – 1299 €.

Apie Acer

Įkurta 1976 m., Acer yra techninę įrangą, programinę įrangą ir paslaugas teikianti bendrovė, užsiimanti tyrimais, projektavimu, rinkodara, pardavimais ir inovatyvių produktų, skirtų kasdieniam žmonių gyvenimui gerinti, kūrimu. Acer siūlo platų personalinių kompiuterių, monitorių, projektorių, serverių, planšetinių kompiuterių ir išmaniųjų telefonų asortimentą, t.y. būtent tų prietaisų, kurie padeda klientams praplėsti gyvenimo ribas ir patirti naujų įspūdžių. Acer bendrovėje dirba daugiau kaip 7 400 žmonių; ji užima ketvirtą vietą pasaulio kompiuterinės įrangos gamintojų sąraše (TDC, 2013). 2013 m. pajamos siekė 12,02 milijardo USD. Daugiau informacijos rasite www.acer.com.

1) Specifikacijos gali skirtis priklausomai nuo modelio.2) Prieinama talpa gali skirtis: (MB = 1 milijonas baitų; GB = 1 milijardas baitų).

3) Personaliniam kompiuteriui su 802.11ac belaidžiu ryšiu reikalingas 802.11ac kelvedis.

© 2014 Acer Inc. Visos teisės saugomos. Acer ir Acer logotipas yra registruoti Acer Inc. prekės ženklai. Kiti pateikiami ar kitaip talpinami prekės ženklai, registruoti prekės ženklai ir/arba aptarnavimo ženklai laikomi atitinkamų savininkų nuosavybe.

Šaltinis: pranešimas spaudai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. SutinkuSužinoti daugiau